Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія продовжує розчленовувати Україну: Маккейн закликав зупинити втручання РФ у справи інших країн

Росія, за словами сенатора, продовжує розчленовувати Україну.

Розслідувати спроби втручання РФ у президентські вибори у США, зв'язки команди президента Дональда Трампа з Кремлем, встановити мотиви і методи росіян та знайти спосіб протидії тактиці, яку РФ застосовує по всьому світу, закликав голова Комітету Сенату США з питань збройних сил Джон Маккейн.

Про це інформує ABC News.

"Ми повинні знати, що потрібно зробити, щоб запобігти подібній діяльності, яку вони продовжують вести у вільних країнах по всьому світу", - наголосив американський сенатор.

За його словами, розслідування, яке триває в США, має вивчити всі аспекти ситуації, у тому числі "пріоритети президента Трампа".

Маккейн переконаний, що втручання Росії в міжнародні справи по всьому світу проходять, практично, без наслідків.

"Вони з успіхом для себе продовжують розчленовувати Україну; вони досягли успіху у створенні значного впливу на Близькому Сході, якого ніколи не мали раніше; вони успішно втрутились у наші вибори, і ми знаємо, що вони продовжують робити те саме у виборчих процесах у Франції та в інших місцях. І досі вони або понесли незначне, або ж взагалі не понесли покарання за все це", - обурився сенатор-республіканець.

Також він висловив упевненість у команді з питань національної безпеки в новій адміністрації Трампа і резюмував, що американському президенту варто було би прислухатися до них.

Нагадаємо, що раніше американський сенатор-республіканець Джон Маккейн пояснив загострення конфлікту на Донбасі тим, що РФ нині випробовує адміністрацію президента США Дональда Трампа.

"Росіяни вбивають українців щодня. Вони їх вбивають. Я вважаю, що ситуація погіршується, оскільки це час для тестування адміністрації Трампа", – заявив Маккейн.

Фотогалерея Обійми з Порошенком й "сувенір" із зони АТО від нардепа. Як Маккейна зустрічали в Мюнхені українці (4 фото)

ВідеоСенатор Джон Маккейн назвав Путіна м'ясником та головорізом

Залиште свій коментар

Вибір редакції