Макрон привітав Україну з Днем Незалежності та запевнив у підтримці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Франції також нагадав на необхідності якомога скоріше провести антикорупційні реформи.

Президент Франції Еммануель Макрон привітав Україну з 28-ю річницею Незалежності, надіславши відповідний лист президенту України Володимиру Зеленському.

Як йдеться у повідомленні на сайті президента України, у своєму привітанні Макрон наголосив, що ”Франція залишається поруч з Україною задля відновлення миру на Сході країни”.

"Я вітаю Вашу ініціативність та рішучість, спрямовані на швидке отримання конкретного прогресу на користь населення, яке потерпає внаслідок конфлікту. 3і свого боку хотів би запевнити Вас у моєму прагненні досягти вирішальних результатів на переговорах у рамках ”нормандського формату” та в перемовинах з Росією", - зазначив президент Франції.

Макрон додав, що, чим швидше Україна проведе реформи, зокрема, у сфері боротьби з корупцією, та створить сприятливі умови для реалізації свого економічного потенціалу, тим швидше до країни повернеться мир.

Нагадаємо, американські дипломати і волонтери записали щемне відео до Дня Незалежності України.

Відео Якою буде урочиста хода на цьогорічний День Незалежності

Підготовка повним ходом! До Дня Незалежності лишилося всього два дні, тож мережа вже рясніє подробицями майбутніх урочистостей у столиці. Що чекає на нас під час Ходи Гідності 24 серпня – деталі просто зараз у Сніданку. 

Якою буде урочиста хода на цьогорічний День Незалежності

Залиште свій коментар

Вибір редакції