Макрон розповів, за яких умов РФ готові повернути до G8

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Франції вимагає виконання Мінських домовленостей.

Президент Франції Емануель Макрон вважає, що формат "Великої вісімки" (G8) може відновитися лише тоді, коли Москва забезпечить реалізацію Мінських угод, а в Україні припиниться війна.

Про це він розповів під час інтерв'ю телеканалу RTS.

Макрон переконаний, що Європі необхідно підтримувати "стратегічну дискусію" з Росією, попри розбіжності. За його словами у відносинах з РФ потрібна "нова динаміка".

Французький президент не визнає анексію Криму і вважає, що про це не варто забувати. Також, за словами Макрона, РФ зможе повернутися до G8 лише після реалізації Мінських угод та припинення військового конфлікту в Україні.

Зазначимо, президент Франції цього тижня збирається провести "тривалу і змістовну" розмову з президентом Росії Володимиром Путіним.

Нагадаємо, 10 квітня повідомлялося, що Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про виклики, первинний текст котрої передбачав зменшення санкційного тиску на Росію, таким чином РФ може повернутися до Парламентської Асамблеї. Але під час обговорення документ зазнав змін. Остаточно проект резолюції Асамблея повинна затвердити 24 червня.

ВідеоПосли G7 сподіваються на тісну співпрацю з новим президентом України

Західні політики відсвяткували Великдень, і вже сьогодні звернули увагу на Україну. Серед перших - Ангела Меркель запросила Володимира Зеленського з візитом у Німеччину, а у Брюсселі запевнили, що підтримуватимуть нашу державу і надалі. Більше про реакцію ЄС – у сюжеті.  

Посли G7 сподіваються на тісну співпрацю з новим президентом України

Залиште свій коментар

Вибір редакції