Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Макс – нормальна людина": Зеленський розповів, чому звільнили очільника митниці Нефьодова

"Макс – нормальна людина": Зеленський розповів, чому звільнили очільника митниці Нефьодова

Президент пропонував колишньому посадовцю інші посади, але той не погодився.

Президент України Володимир Зеленський скаржиться на великий кадровий голод, через який неможливо призначити ефективних керівників на різні напрямки держслужби.

Про це очільник держави говорив під час щорічної пресконференції.

Зеленський зазначив, що важко знайти фахівця, який не був би при посаді раніше, не мав би підозр у заангажованості з боку суспільства, зокрема і у зв’язках з олігархами. А якщо з’являється нова фігура, яка готова взяти на себе відповідальність, то не завжди цій людині вдається працювати з виконанням всіх покладених на неї очікувань. Як приклад президент назвав колишнього очільника митниці Максима Нефьодова, з яким, зазначив, має добрі стосунки та пропонував йому інші посади.

"Нормальна людина – Макс (Нефьодов), нормальна! Але на митниці беруть хабарі. Нормальна людина, але їде контрабанда. І що ми маємо зробити? Він гарний, симпатичний, професійний – замало. Цього замало. Хоча я пропонував, скажу відверто, і Макс може підтвердити, у нас нормальні стосунки, пропонував – давай на час боротьби з контрабандою змінимо законодавство. Зробимо, щоб військові, Служба безпеки – зробимо окремі загони, які зайдуть і зупинять контрабанду. Відповідь – ні, ми все зробимо самі. Результат – розумієте який, мінус десятки мільярдів. Де нам брати ці кошти: як наповнювати бюджет? Я пропонував Максу працювати і в Офісі президента, і окремі вести проєкти, які він зможе довести до результату. Айтівців, до речі, яких він завів на митницю, всім, ми говорили з міністром фінансів і з прем’єром, і з Федоровим (міністр цифрових трансформації Михайло Федоров). Федоров їх всіх залишив. Ті речі, які гарні, вони гарні. Але від цього не наповнюється бюджет", - розповів Зеленський.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 24 квітня провів кадрову чистку у Митній та Податковій службах. Із керівних посад звільнили, зокрема, Максима Нефьодова, Сергія Верланова, а також їхніх заступників. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції