"Мала комаха, що багато дзижчить". Арахамія висловився про роль "Батьківщини" в ухваленні закону про ринок землі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Арахамія вважає, що Тимошенко має заплатити за пошкоджений у Раді мікрофон.

Найбільший супротив у процесі голосування за законопроєкт про ринок землі чинить фракція "Опозиційна платформа - За життя". Тим часом, як "Батьківщина" на процес не має серйозного впливу. 

Про це в кулуарах парламенту розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, назвавши фракцію Тимошенко "маленькою комахою", яка "багато дзижчить", пише "УНІАН".

За його словами, серйозний супротив у процесі ухвалення закону він відчуває з боку нардепів від "ОПЗЖ".

"Ми з ними не спілкуємося на цю тему. Я особисто вважаю, що, коли вони дослухаються своїх виборців, зрозуміють, що ця стратегія теж не працює", - наголосив Арахамія.

Щодо впливу "Батьківщини" на цей процес, то на думку Арахамії, він мінімальний.

"Батьківщини" на цьому процесі (подання правок до законопроєкту - ред.) немає. Просто забувайте про них. Це маленька якась комаха, яка там літає і дзижчить багато... Їх там - 10 чи 15 депутатів, вони жодного впливу на цей процес не мають, окрім того, що можуть в залі щось на мікрофон казати", - висловився очільник фракції.

Разом із тим, нардеп вважає необхідним провести експертизу зламаного напередодні мікрофона спікера Ради Дмитра Разумкова. Арахамія наголосив, що фракція, лідерка якої пошкодила пристрій, має оплатити його. Уточнивши, що "з моральної точки зору вони повинні сплатити в десятикратному розмірі".

"Я вважаю, що "Батьківщина" повинна компенсувати (відповідні витрати - ред)... в бюджет", - сказав він.

Окремо Арахамія зауважив, що не має наміру направити звернення у Регламентний комітет ВР щодо дій Юлії Тимошенко. "Я думаю, що їй вистачить власних консультантів, які зрозуміють, що пошкоджувати державне майно у власних інтересах, - це буде негативно впливати на її вже фактично неіснуючий рейтинг, але ще просто вона сама себе доб'є", - підсумував Арахамія.

Нагадаємо, 6 лютого парламент почав розгляд у другому читанні законопроєкту, що відкриє ринок землі.

Плейлист 23 відео При ринок землі

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Документ чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року.

При ринок землі

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції