Малоприємно, але конструктивно: посол України провів виховну роботу з німецькими депутатами щодо поїздок до Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мельник вважає, що йому вдалося донести позицію України.

Посол України у Німеччині Андрій Мельник пояснив керівництву фракції Альтетнатива для Німеччини у земельному парламенті Північного Райну-Вестфалії про шкідливість візитів до окупованого Росією Криму

Посол заявив, що розмова у Дюссельдорфі у вівторок, 6 лютого, була "малоприємною, але конструктивною та аргументованою", передає Укрінформ.

"Враження, що розмова пішла на користь. Наступного разу депутати подумають, перш ніж приймати подібні запрошення. Хороша виховна робота - промити мізки", - додав він.

Мельник вважає, що йому вдалося донести позицію України, в результаті члени фракції підтвердили, що дистанціюються від своїх однопартійців і що мандата у тих не було.

Нагадаємо, до окупованого Криму прибула делегація німецьких депутатів, які представляють регіональні парламенти. До складу делегації увійшли депутати від партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) з регіональних парламентів Берліна, Бранденбурга і Рейн-Вестфалії. Прибулі до Криму німецькі депутати заявили, що їх не турбує загроза опинитися нев'їзними на материкову частину України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції