Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марчук припинив участь у Тристоронній контактній групі

Євген Марчук більше не братиме участь у Мінському процесі.

Представник України в Тристоронній контактній групі у Мінську Євген Марчук завершив свою діяльність у Мінському процесі.

Про це він повідомив у неділю, 19 травня, у Facebook.

"Друзі, маю повідомити вам новину. Сьогодні, 19 травня 2019, я зупинив свою чотирирічну волонтерську діяльність у Мінському процесі", - написав Марчук.

Друзі, маю повідомити вам новину. Сьогодні, 19 травня 2019, я зупинив свою чотирирічну волонтерську діяльність у Мінському процесі.

Опубліковано Yevgenij Marchuk Неділя, 19 травня 2019 р.

Він був залучений до перемовин у Мінську від 22 листопада 2018 року після того, як з цієї посади пішов екс-президент України Леонід Кучма.

Як повідомлялося, призначення Верховною Радою на 20 травня інавгурації Володимира Зеленського спровокувало хвилю відставок чиновників вищої ланки від областей до Адміністрації президента. Докладніше про звільнених держслужбовців або тих, хто подав у відставку, читайте в матеріалі за посиланням.

ВідеоЄвген Марчук замінить Кучму у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі

У тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі - заміна. Марчук після незалежності керував СБУ, був прем'єром, Секретарем Радбезу і міністром оборони. Останні роки очолював українську підгрупу з безпеки у Мінську. 

Євген Марчук замінить Кучму у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції