Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марина Порошенко дала пораду майбутній першій леді Зеленській

На її думку, слухати політтехнологів та протоколи марно.

Нинішня перша леді Марина Порошенко порадила дружині новообраного президента Володимира Зеленського Олені слухатися покликів душі, а не політтехнологів та протоколів.

Про це вона сказала в інтерв'ю виданню Новое Время.

"Ми можемо бажати лише те, що самі відчуваємо. І я справді хочу побажати, щоб вона не прислухалася до порад якихось політтехнологів або протоколів засідань, а робила те, до чого її спонукає душа, коли вона бачить, що вона не може не робити чогось корисного для суспільства", - сказала Порошенко.

За її словами, лише з такими емоціями і з таким внутрішнім відчуттям своєї причетності до якогось проекту можна домогтися гарних результатів.

Раніше дружина Володимира Зеленського Олена заявила, що ще не вирішила, чим буде займатися у ролі першої леді, але зізналась, що не хотіла б нічого змінювати у своїх заняттях. Вона сподівається, що політика не надто змінить чоловіка, і чекає на реалізацію його передвиборчих обіцянок. ТСН.ua зібрав головне з її великого інтерв'ю.

ВідеоМайбутня наймолодша перша леді України: що ми знаємо про Олену Зеленську

Вона стане наймолодшою першою леді України. Олена Зеленська в одному із інтерв’ю зізналася, що ця відповідальна роль її лякає, і насправді вона б хотіла залишитися осторонь політики. Що ми ще знаємо про майбутню першу леді, яка не дуже любить з’являтися перед пресою - дивіться в сюжеті.

Майбутня наймолодша перша леді України: що ми знаємо про Олену Зеленську

Залиште свій коментар

Вибір редакції