Марков знехтував італійським адвокатом і попросив захисту в Росії - ЗМІ

Марков знехтував італійським адвокатом і попросив захисту в Росії - ЗМІ

Марков мав російський паспорт, який пред’явив під час реєстрації в готелі / Фото: Ревізор

Екс-депутат звернувся за допомогою до посольства РФ.

Затриманий екс-депутат Ігор Марков відмовився від наданого йому Італією захисника і звернувся за допомогою до російського посольства в Римі, в тому числі з проханням призначення йому довіреного адвоката. Про це повідомляє газета "La Repubblica".

Газета "Il Secolo XIX" повідомляє, що Марков прибув у Сан-Ремо у вівторок вранці "з візком і портфелем для документів" і зупинився у чотиризірковому готелі "Hotel de Paris Sanremo", який розташований неподалік від казино.

За інформацією ЗМІ, екс-депутат був з двома російськими бізнесменами, чиї імена не розкриваються.

Марков мав російський паспорт, який пред'явив під час реєстрації в готелі. Однак під час обшуку в його кімнаті екс-політик дав український дипломатичний паспорт, сподіваючись на дипломатичний імунітет, хоча документ уже був анульований.

Після реєстрації Марков взяв таксі до Монте-Карло, куди поїхав із двома своїми друзями.

Видання припускає, що Інтерпол стежив за рухом Маркова через його мобільний телефон. І коли сигнал з телефону показав, що Марков повернувся, він був затриманий в готелі разом з двома його друзями – російськими бізнесменами, вони не чинили опору. Росіян згодом відпустили, а Маркову дали можливість зробити телефонний дзвінок в Росію. 

Газета "La Repubblica" пише, що Ігор Марков спав у своїй кімнаті готелю, коли його прийшли затримувати. 

Друзі Маркова розповіли, що він прибув до Італії у пошуку однодумців. Серед них мали бути і політики. Не встановлено, чи зустрів він їх під час вечері у Монте-Карло чи це було заплановано в інших містах.

Слідчі підозрюють, що саме Сан-Ремо могло стати стратегічним осередком для зустічі проросійських політиків з України.

Марков відмовився від наданого йому Італією захисника і звернувся за допомогою до російського посольства в Римі, в тому числі з проханням призначення йому довіреного адвоката.

Як уже повідомлялося, ГПУ готує екстрадицію затриманого Маркова. Документи по справі повинні бути відправлені в правоохоронні органи країни, де утримується екс-депутат. Тим часом італійська поліція знайшла у затриманого Маркова два паспорти. Суд над ним, швидше за все, відбудеться у п'ятницю, 14 серпня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація