Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мартиненку зі скандалом вручили обвинувальний акт – адвокат

Юрист твердить, що правоохоронці висували незаконні вимоги.

Процедура вручення обвинувального акту народному депутату Миколі Мартиненку розтяглася на кілька годин. Про це повідомив у Facebook адвокат Ігор Черезов.

Ситуацію він назвав скандалом і шоу. "Ми прийшли для отримання обвинувального акта. Мартиненку детективи запропонували підписати купу паперів, нічим не передбачених. Зрозуміло, що Мартиненко та два його адвоката вирішили не брати участь в незрозумілих діях НАБУ і САП", - пояснив захисник депутата.

ВідеоМикола Мартиненко залишається на волі на поруках нардепів та міністрів

За його словами, правоохоронці не давали змоги Мартиненку та адвокатам залишити приміщення. "Після півтора годин читання вголос детективами кримінального процесуального кодексу, вони зрозуміли, що несуть єресь і вручили нам обвинувальний акт. Ну, хоч так ознайомили детективів з деякими положеннями КПК", - заявив Черезов.

Раніше повідомлялося, що прес-служба депутата наголосила, що справа Мартиненка "стала першою політичною справою НАБУ та рекордсменом за тривалістю фальсифікацій" і вона "розвалиться в будь-якому суді". А всіх причетних до цього обіцяють "притягнути до кримінальної відповідальності". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції