Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матері ув'язненого українця Клиха стало погано на суді в Чечні

Жінці довелося викликати швидку після того, як вона побачила стан свого сина.

Українці Микола Карпюк та Станіслав Клих лишаються за ґратами в Чечні. Суд у Грозному відхилив апеляцію захисту й лишив обох під вартою до травня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На засідання не змогли потрапити українські та міжнародні журналісти. За годину до початку зала уже була переповнена невідомими молодиками.

Не пустили всередину і родичів, які приїхали з України підтримати своїх рідних. Потрапити на засідання вдалося тільки матері Станіслава Клиха. Коли вона побачила сина, пригніченого і знервованого, їй стало зле – жінці викликали швидку.

Також відомо, що Микола Карпюк на слуханні заявив, що його судять тільки за те, що він – українець. Адже в жодних бойових діях у Чечні участі не брав.

Суд над громадянами України триває з вересня минулого року. Обидва проходять у так званій "справі Яценюка". Їх викрали російські спецслужби і тортурами вибили зізнання, що всередині 1990-х вони разом з чинним українським прем'єром розстрілювали в Чечні російських військових. Українцям загрожує від 15 років ув'язнення до довічного терміну.

Кілька днів тому адвокат заявив, що Клиху колять невідомі препарати, від яких змінюється поведінка. Юрист вимагає пояснень від санчастини СІЗО.

Днями на побачення з ув'язненими пустили українського консула. Дипломати намагалися домогтися зустрічі з ув'язненими від листопада. Однак дозволу не давав суддя.

Відео Українці Микола Карпюк та Станіслав Клих лишаються за ґратами в Чечні

Залиште свій коментар

Вибір редакції