Матеріали збирали із жовтих ЗМІ. Мер Ірпеня надав докази відсутності у ГПУ справи проти нього

Карплюк показав відповідні документи. 

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк вважає незаконними обшуки в його будинку та квартирі його матері.  На його думку, для їх проведення не було жодних підстав.

Карплюк надав "Громадському" документи, на підставі яких були проведені обшуки та документи, які засвідчують, що проти нього немає жодного кримінального провадження.

"До мене жодних претензій немає, жодні кримінальні справи не розслідуються", - наголосив мер Ірпеня.

Карплюк стверджує, що всю землю в Ірпені "роздали" ще до того, як він став мером.

"Після того як я став міським головою, це був жовтень 2014 року, те місто, яке я отримав, не мало жодного вільного клаптика землі. Вся територія вже була роздана десятки років до того в основній своїй масі", - зазначив Карплюк.

Він запевняє, що саме за його ініціативи відкрили десятки кримінальних справ, що повернути зелені зони. За його словами, деякі зони вдалося таки повернути у  власність міста.

"Найбільша біда полягає в тому, що спекулюють на цих речах, а правда полягає в іншому: у більшості земельних ділянок є землекористувачі, є власники. І з моєї сторони, як міського голови, коли ти не даєш людям використовувати свою власність за призначенням, це теж порушення закону. У даному випадку – це боротьба компромісу", - зазнасив Карплюк.

Одначасно він підтвердив, що сам є власником однієї з ділянок у Біличанському лісі.

"Так, дійсно, ще у 2010 році я придбав 2 земельні ділянки, але після того як пішла протестна хвиля, я зробив заяву, що я, тоді як бізнесмен, готовий передати це державі і більше того, я зробив заяву, що готовий профінансувати будівництво парку на цей момент. Це було ще 5 років тому", - наголошує мер.

Карплюк також прокоментував документ, на підставі якого робили обшук.

"Простір для конфлікту є, я передав вашій редакції рішення суду, на підставі якого робили обшук. В рішеннях суду йдеться про наступні речі: перша сторінка там взагалі йде справа про 2002 рік. Я тоді навчався і Ірпені і не займався підприємницькою діяльністю, і не займався політичною діяльністю", - розповів Карплюк.

За словами мера, в постанові суду його прізвище не фігурує.

"Друга сторінка – жодного згадування ні про Ірпінського міського голову, якісь звинувачення безпосередньо до Карплюка відсутні", - зазначає він.

"На третій сторінці, я з усією відповідальністю заявляю, що жодних ділянок ні Яцюк, ні будь-які інші особи не передоручали за всю історію діяльності підприємства ТОВ "Будрегіонінвест". В даному випадку це "фейк", - сказав очільник Ірпеня.

Карплюк також стверджує, що його мати Зоя Карплюк більше 20 років не має стосунку до цього підприємства.

"Але слідчі чітко вказують – засновник: Карплюк Зоя", - коментує Карплюк.

"Далі, одразу видно, що слідчий робив матеріал із "жовтих ЗМІ", бо якби там хтось приїхав і подивився, то побачив би, що там просто поле. А найголовніше, що поле розпайоване з 1992-1995 років, мені тоді було 13-14 років і мене зараз в тому звинувачують", - сказав міський голова.

Як повідомлялося, в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня, а також ще за 31 адресою. Генпрокурор Луценко зазначив, що після того, як ГПУ після революції через суд повернула ці землі в держвласність, ділки почали її дерибанити по новому.

Своєю чергою, мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що обшуки - це помста, спровокована виграшом на виборах в Коцюбинському. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: