Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матеріалу багато, голосу - мало: суд у справі Януковича оголосив перерву через самопочуття адвоката

Прокурори наполягали на продовженні судового засідання. 

Оболонський районний суд Києва оголосив перерву в підготовчому судовому засіданні у справі державної зради позбавленного звання президента України Віктора Януковича на 16 червня.

Про це пише "Українська правда".

Таке рішення прийняв головуючий суддя Владислав Дев'ятко. Адвокат Віталій Сердюк виступав з клопотаннями, починаючи з 10 ранку і почав втрачати голос.

"Я просив би перенести. Є необхідність і прокурору, і захисту відпочити. Я наполягаю на перерву. Матеріалів багато, голосу вже мало", - зауважив він.

Прокурори наполягали на продовженні судового засідання.

"Суд розуміє складність справи і складність доведення, тому ми розуміємо вас. Суд вбачає, що ви втрачаєте можливість виступати", - сказав суддя Дев'ятко до Сердюка.

Також суд хотів оголосити перерву до 8 червня, однак Сердюк попросив оголосити перерву до 16 червня, тому що з 5 до 16 червня його не буде в країні.

У підсумку суд погодився з доводами адвоката та призначив засідання на 9 годину 16 червня.

Нагадаємо, раніше суд переніс засідання у справі про держзраду Януковича на кінець травня. Адвокатам Януковича знову надали час, щоб ознайомитися з наданими прокуратурою матеріалами.

4 травня відбулося перше судове засідання у справі за обвинуваченням Віктора Януковича у державній зраді. Захист просив суд відкласти підготовче засідання до рішення Апеляційного суду про зміну підсудності справи, однак клопотання було відхилено. Суд також дозволив організувати відеоконференцію для участі Януковича у наступному засіданні. Захист позбавленого звання президента України Віктора Януковича заявив, що його допит за допомогою відеоконференції повинен бути організований за процедурою міжнародної правової допомоги. Такий варіант "зробить неможливим нівелювання звинуваченням свідчень Віктора Януковича".

Фотогалерея Переповнений суд у Києві і спокійний Янукович: як допитували колишнього президента України (14 фото)

Відео Прокуратура просить для Януковича пожиттєвий термін ув'язнення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції