Мати Надії Савченко у зворушливому відео попросила у світу врятувати її дитину

Марія Савченко звернулася до світових лідерів та міжнародних журналістів.

78-річна Марія Савченко звернулася до світових лідерів та міжнародних журналістів із закликом допомогти звільнити її доньку Надію Савченко із російської в'язниці.

"Я вже забула, що таке сон, переживаю за свою дитину. Допоможіть їй вийти з цієї тюрми. Вона 3-го березня оголосила суху голодовку, а це вже 5-6 днів, і грозить закінченням життя. Прошу: допоможіть, виручте із тюрми. Прикладіть усі сили", - сказала Марія Савченко.

Звертаючись до журналістів, мати української льотчиці закликала висвітлювати правду про її доньку.

"Прошу, висвітлюйте всю справедливу історію, як путінська банда катує мою дитину у тюрмах Росії. Опублікуйте на увесь світ,, щоб мою дитину виручили із путінської тюрми", - сказала Марія Савченко.

Нагадаємо, 7 березня Надія Савченко оприлюднила нове звернення. В ньому вона заявила, що вийде на волю лише на своїх умовах, а її приклад боротьби з російською владою є прикладом для наслідування.

Нещодавно за звільнення Савченко також виступили міністр Великої Британії у справах Європи Девід Лідінгтон та президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педро Аграмунт.

Після чергового суду, 4 березня, українська льотчиця Надія Савченко, яку досі утримують в СІЗО в РФ, оголосила про сухе голодування з п'ятниці.

3 березня в Донецьку Ростовської області Росії суддя не дав українській льотчиці і депутату Надії Савченко проголосити останнє слово та оголосив продовження процесу 9 березня об 11:00.

Як відомо, Савченко у відповідь на вимогу обвинувачення засудити її до 23 років тюрми порадила судові погодитися якнайшвидше, щоб не затягувати справу. Також вона виступила категорично проти свого обміну на російських ГРУшників. "ГРУшників за одного невинного, це занадто багато" - сказала вона.

ВідеоНадія Савченко стала найвідомішою українкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: