Матіос нарешті пояснив, кого відвідував у "Феофанії" замість Насірова

Дата публікації
Перегляди
708
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Матіос нарешті пояснив, кого відвідував у "Феофанії" замість Насірова

Фото: УНІАН

До реанімації лікарні доправили сестру головного військового прокурора.

У лікарні "Феофанія" головний військовий прокурор Анатолій Матіос відвідував свою сестру, яка лежала в сусідній палаті з відстороненим керівником ДФС Романом Насіровим. Про це Матіос розповів в інтерв'ю Українській правді.

"У "Феофанію" я потрапив тому, що за годину до того мою сестру з Верховної Ради забрали в реанімацію, і вона лежала в сусідній палаті з Насіровим. Я летів туди, щоб завезти ліки, без яких її не могли реанімувати. Тепер я можу це сказати – бо її виписали з лікарні, і все добре", - пояснив він.

Матіос розповів, що не хотів тоді пояснювати, куди йде, оскільки сильно переживав через стан сестри.

"Якщо люди такі ниці, то нехай кожен пройде через реанімацію. Вибачте, мені плювати, що говорять, куди я йду. Будь-яка лікарня не є територією НАБУ, САП, прокуратури або ще когось. Я прийшов як людина, яка мала нагальну потребу. Пояснювати на той момент я не мав права з огляду людського, бо тоді би ввечері в мене була б іще одна людина в реанімації – це моя мама", - додав він.

За словами Матіоса, керівники відомств, які розслідують справу Насірова, знали, чому він поїхав до лікарні, однак не прояснили нікому ситуацію. 

"Бо коли я зайшов в реанімацію, мені одразу зателефонував Ситник, і я йому все пояснив. Він сказав: "Вибачте, я розумію". Вони [Марія Матіос та Роман Насіров – Ред.] лежали "стінка в стінку", - розповів він.

Також Матіос в лікарні зустрів журналістку Соню Кошкіну, яка також була переконана, що чиновник приїхав навідати Насірова.

"Вона перед тим сказала: я хочу побачити, як ви зайдете до Насірова. Я взяв її з собою. І ми зайшли в палату, де лікарі робили реанімаційні заходи моїй сестрі. Вона [Соня Кошкіна – Ред.] зблідла і змовчала", - додав Матіос.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Матіос відмовився пояснювати ціль свого візиту до "Феофанії", коли там лежав відсторонений керівник ДФС Роман Насіров.

"Я жива людина, я сам можу бути хворий. Я не зобов'язаний нікому. Я ще не допостився до кінця тижня, щоб сповідатися. Сьогодні п'ятий день посту. Я піду належним чином, як це передбачено, сповідувати свої гріхи і сповідатися", - резюмував він тоді.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
708
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація