Матіос розповів, чим займався в адміністрації Януковича

Матіос працював у підрозділі, який називався "Головне контрольне управління". 

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів, чим займався в адміністрації екс-президента Віктора Януковича.

Зокрема, відповідно до наказу колишнього голови СБУ Валерія Хорошковського, 2011 року він був відряджений до Адміністрації президента, розповів він в інтерв'ю Українській правді.

"Від  2008 року я є офіцером Служби безпеки України. До сьогоднішнього дня законодавство передбачає інститут офіцерів діючого резерву, відряджених в інші державні органи. Людина, яка підписала військовий контракт, повинна виконати наказ. Відповідно до наказу голови СБУ Хорошковського я був відряджений до Адміністрації президента", - сказав він.

Підрозділ, у якому працював Матіос, називався "Головне контрольне управління". За його словами, воно займалося перевіркою виконання указів та розпоряджень президента.

"Усі акти, до складання яких я мав відношення, приймалися комісійно. І я спокійний за кожен підпис, який тоді поставив. Керівником підрозділу на той час був радник президента Анатолій Балюк", - прокоментував Матіос.

Окрім того, він додав, що у грудні 2013–січні 2014 року, з приходом нового голови Адміністрації Клюєва, він вимушений був перейти на нелегальне становище, бо "по-перше, що зробив Клюєв – це звільнив мене з посади і відрядив назад до СБУ. На мене там чекали з кайданками, тому я не повернувся на Володимирську, а переховувався в центрі міста".

Матіос також додав, що його брат під час Революції Гідності був одним з комендантів консерваторії.

Своєю чергою, на запитання щодо слів колишнього заступника керівника АП Андрія Портнова, який розповів у ЗМІ, що під час Євромайдану Матіос контролював виконання доручень Януковича правоохоронними органами, головний прокурор відповів: "не хочу коментувати слова юриста, у кожного є своє право на владу чи право на правду"

"В Адміністрації президента до цього часу є Департамент взаємодії з правоохоронними органами та Головне контрольне управління. Це дві різні речі. За правоохоронними органами наглядає Генпрокуратура. І те, що відбулося тоді, є наслідком нехтування уповноваженими державними органами – прокуратурою – надгрубих порушень закону, які стосувалися всіх громадян України. Як з однієї, так і з іншої сторони", - додав Матіос. 

Нагадаємо, у лікарні "Феофанія" головний військовий прокурор Анатолій Матіос відвідував свою сестру, яка лежала в сусідній палаті з відстороненим керівником ДФС Романом Насіровим. Матіос зізнався, що не хотів тоді пояснювати, куди йде, оскільки сильно переживав через стан сестри. 

Анатолій Матіос спростував інформацію про наявність ядерної зброї в Балаклії

Чутки, які ширяться в мережі, спростував військовий прокурор. Диверсія, за його словами, залишається основною робочою версією слідства. За словами Матіоса, вже допитані всі члени добового наряду. Військовий прокурор заявив, що торік на цих складах було посилено заходи безпеки: і охоронні, і протипожежні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: