Матіос розповів про спроби замаху на нього та його дітей

Військовий прокурор не навів подробиці ситуації. 

Заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив про дві спроби замаху на нього, і про те, що його діти теж у небезпеці.

Про це він розповів на слуханнях в Комітеті Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції, передає Еспресо.

"Відносно мене генеральним прокурором винесено постанову про забезпечення безпеки особи. Зазіхання на моїх дітей, з якими я не проживаю уже поспіль 10 років, дві спроби замахів, постійні шельмування в комерційних засобах масової інформації", - сказав він.

За словами Матіоса, сьогодні, знаючи індивидуальний податковий номер громадянина, "можна зайти у 160 реєстрів" й дізнатися про будь-яку людину багато інформації. Таким чином невідомі вийшли на доньку Матіоса, з якою він не проживаю уже  10 років.

Водночас Матіос відмовився  наводитити додаткові подробиці ситуації з безпекою власних дітей.

Через це головний військовий прокурор виступив проти відкритого доступу до е-декларацій окремих військових прокурорів, які працюють у зоні АТО. Він додав, що є випадки викрадення їхнів родичів. Своєю чергою, він додав, що держава не має ресурсу для охорони таких військових прокурорів.

За даними Матіоса, з 670 військових прокурорів 220 мають статус учасників АТО, а щодо 74 - прийнято постанову про забезпечення спеціальних заходів безпеки.

Нагадаємо, декларації деяких посадових осіб військової прокуратури були вилучені з реєстру електронних декларацій на підставі рішення про застосування спеціальних заходів забезпечення безпеки. Такі заходи носять тимчасовий характер. При цьому ці декларації зберігаються на ресурсах реєстру і є доступними для перевірки. 

ВідеоГолова СБУ відреагував на погрози Анатолія Матіоса щодо обшуків у відомстві

Залиште свій коментар