Матіос розповів, що врятувало Шокіна від смерті під час замаху на нього

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Матіос розповів, що врятувало Шокіна від смерті під час замаху на нього

Шокіна врятувало броньоване скло, стверджує військовий прокурор / УНІАН

Кулю у вікно генерального прокурора випустили  із використанням тепловізора. 

Під час обстрілу кабінету очільника ГПУ Віктора Шокіна від смерті генпрокурора врятувало лише броньоване скло. Про це під час брифінгу заявив головний військовий прокурор України Анатолій Маітос.

За його словами, у вікна кабінету стріляв снайпер. В цей час Шокін проводив нараду.

"У 21.52, перебуваючи на своєму службовому місці, генпрокурор, а також люди, ті співробітники, які перебували за цим столом під час проведення наради, фактично потрапили під обстріл  снайпера, було випущено три кулі", - заявив Матіос.

Він додав, що постріл був здійснений із розрахунком на те, що куля влучить у тулуб або голову. При цьому, стрілець і замовник знали, як розташовані предмети у кабінеті.

"Достовірно слідство переконане в тому, що стрілець і його замовник знали про розміщення речей і предметів, у тому числі про місцеперебування генпрокурора, бо постріл був здійснений фактично впритул, з розрахунком на потрапляння в область тулуба або голови. Пострілів було кілька, і тільки наявність броньованого щита зі скла дали можливість уникнути фактично смертельної дії цих пострілів", - пояснив Матіос, додавши, що постріли здійснювалися за допомогою тепловізора. 

Нагадаємо, 2 листопада невідомі обстріляли кабінет Віктора ШокінаУ момент обстрілу у кабінеті йшла нарада генпрокурора з його підлеглими.

 

Наступна публікація