Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матір голови Бюро розслідувань виявилась власницею маєтка і квартири у Львові

Ольга Труба розкрила чималі статки.

Матір голови Державного бюро розслідувань Романа Труби зареєструвала 300-метровий будинок у Рудному під Львовом.

Про це повідомляють «Наші гроші» із посиланням на витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Ольга Труба на підставі держакту про право власності зареєструвала на себе ділянку 0,09 га під цим будинком. Також, жінка реєструвала на себе ще одну ділянку 0,0135 га поряд.

2011 року на Ольгу Трубу на підставі свідоцтва про права власності реєструвався ще один будинок у цьому ж селищі на вулиці Івана Павла ІІ.

Будинок Ольги Труби

Крім того, вона у липні 2017 року на підставі договору довічного утримання зареєструвала на себе 24-метрову квартиру у Львові на вул. Станція Личаків. Цей будинок – колишня  залізнична станція, що зараз використовується як житловий будинок. Родина Труб раніше реєструвалася в сусідній 17-метровій квартирі цього будинку. Тож тепер Труби володіють щонайменше половиною колишньої залізничної станції.

Ольга Труба працювала у підрозділі громадського харчування Львівського науково-дослідного радіотехнічного інституту. 2011 року вона також зареєструвала на себе знак для товарів і послуг на львівський ресторан “У лисого Мацька”. Батько очільника ДБР працював на дистанції колії «Підзамче» Львівської залізниці.

Нагадаємо, на думку генпрокурора Юрія Луценка, ДБР запрацює лише через рік. "Відповідна комісія важко, з моєї точки зору, надто довго, але таки обрала трьох керівників ДБР. Закон передбачає проходження комісії для всіх інших працівників. Знаю, що в парламенті обговорюється законопроект, який може дати ДБР прискорення. Щоб не ця комісія, а вже новообрані керівники, як це було у випадку НАБУ і САП, самостійно набирали свій персонал. Звичайно, через тести і конкурси, при потребі через детектор брехні", - додав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції