Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати загиблого бійця розповіла, як попри важке захворювання він пішов воювати

Хлопець був лікарем і навмисне підробив результати медкомісії.

Мати загиблого у зоні АТО айдарівця Людмила Мінюк в ефірі програми "Хоробрі серця" розповіла про те, як її син Станіслав попри стан здоров'я пішов воювати на Донбас і підробив знімок на медкомісії, аби потрапити на передову.

Лікарі поставили Станіславу серйозний діагноз – чотири міжхребцеві грижі поперекового відділу. З такою хворобою хлопець не те що не міг воювати, але й його повноцінне життя було під загрозою. Втім, він не здався і почав активно займатися спортом, постійно тримав свої м'язи у тонусі і насолоджувався життям.

Боєць "Айдару" до війни працював у московській лікарні і був чемпіоном Москви та Вінниці з армреслінгу. Коли хлопець почув про війну на Сході України, то пішов у військкомат і вирішив піти на Донбас добровольцем. Під час проходження медкомісії він підробив знімок, аби лікарі не побачили його грижі.

Мати бійця згадує, з якими словами він вирушив на передову: "Вибач, мамо, але Україну я люблю більше за родину".

Через два тижні після того, як Мінюк поїхав у зону АТО, він загинув. Його матір розповідає, що мала передчуття, що більше ніколи не побачить сина.

"Коли він йшов, я відчувала, що востаннє його бачу. На якомусь енергетичному рівні. Страшно, але це правда. Хоча зараз я майже завжди відчуваю його присутність. Він поруч зі мною і буде поруч до останньої хвилинки мого життя", - зі сльозами на очах розповіла мати загиблого айдарівця.

Як повідомлялося раніше, правозахисниця розповіла, що в Україні вже загинуло близько 4,5 тисяч російських солдатів. Поховані з них лише три сотні.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції