Матюкливий Барна проігнорував засідання комітету ВР щодо образи журналіста "1+1"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепа запросили, але він не прийшов.

Депутат–грубіян Олег Барна не з’явився на засідання регламентного комітету Верховної Ради, де мали розглянути його участь в інциденті з журналістом програми "Гроші". Під час засідання виявилося, що члени комітету запрошують матюкливого депутата не вперше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Раніше Барна під куполом Ради ображав жінок, потім національні та сексуальні меншини – і щоразу знаходив якийсь привід, аби не прийти до регламентного комітету. Сьогодні він, замість себе, направив листа, що нібито працює в окрузі, хоча весь тиждень мав би працювати в своєму комітеті.

ВідеоНардеп Барна не з’явився на засідання комітету Ради, де мали розглянути інцидент із журналістом

Депутат – грубіян Олег Барна не з’явився на засідання регламентного комітету Верховної Ради, де мали розглянути його участь в інциденті із журналістом програми "Гроші". Під час засідання виявилось, що члени комітету запрошують матюкливого депутата не вперше. Раніше Барна під куполом ради ображав жінок, потім національні меншини і сексуальні меншинства. І кожного разу знаходив якийсь привід, щоб не прийти до регламентного комітету. 

Нардеп Барна не з’явився на засідання комітету Ради, де мали розглянути інцидент із журналістом

За відсутності Барни члени комітету заслухали другого учасника інциденту – журналіста Ігоря Колтунова. Кореспондент розказав, що пан Барна став героєм його журналістського розслідування, тож він тричі звертався до Барни по коментар, але замість цього почув у свій бік лихослів'я. У підсумку комітет направив Барні ще одне запрошення на 17 жовтня.

Раніше Барна перепросив за свою поведінку перед виборцями, спілкою журналістів і колегами-депутатами. Але не попросив вибачення в журналіста та назвав його особиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції