Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Має аналітичний розум та знає Донбас. Порошенко представив нового голову Донецької адміністрації

Куць від першого дня агресії Росії на Донбасі був у зоні АТО у складі бойових груп.

Президент України Петро Порошенко призначив новим головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації генерала Служби безпеки України Олександра Куця

Глава держави представив його на новій посаді в місті Краматорську Донецької області.

"Хочу представити наступника Жебрівського - Олександра Івановича Куця. Він має аналітичний склад розуму, його знає та поважає Донбас. Упевнений, його досвід забезпечить мир, відновлення інфраструктури, розвиток Донбасу", - прокоментував Порошенко.

Відновлення Донбасу сьогодні – серед моїх пріоритетів. Ми маємо забезпечити мир, безпеку людей, відновлення інфраструктури, розвиток території деокупованого Донбасу. Ми також маємо вжити дієвих заходів для протидії терористичним актам, захисту від елементів гібридної війни та забезпечення інформаційної безпеки. Впевнений, що новий Голова Донецької ОДА Олександр Куць з цими завданнями впорається. З перших днів агресії РФ Олександр пішов добровольцем, був у складі бойових груп СБУ. Він має аналітичний склад розуму, досвід і його знає та поважає Донбас.

Posted by Петро Порошенко on Friday, June 22, 2018

Він зазначив, що під час вибору нового голови ВЦА керувався двома чинниками.

"Ми маємо забезпечити безпеку на території Донецької області і ми маємо вжити вичерпного переліку заходів для того, щоб наблизити Україну до миру", - сказав Порошенко.

За словами президента, Куць із першого дня агресії Росії на Донбасі був у зоні АТО у складі бойових груп.

Президент також подякував за роботу попередньому голові Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлу Жебрівському.

Нагадаємо, 20 червня Кабінет міністрів України затвердив кандидатуру генерала Служби безпеки України Олександра Куця на посаду нового очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Зазначимо, що 41-річний генерал-майор СБУ Олександр Куць від 2015 до 2017 року очолював управління спецслужби у Донецькій області. У серпні 2017 року він став керувати новоствореним Головним управлінням Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях.

11 червня глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський заявив, що він вирішив залишити посаду очільника області. 13 червня президент України Петро Порошенко підписав указ про його звільнення. 19 червня Порошенко підписав указ про призначення Жебрівського на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції