"Має піти у відставку: Зеленський звернувся до голови Конституційного Суду

Дата публікації
Перегляди
1172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Має піти у відставку: Зеленський звернувся до голови Конституційного Суду

Фото: Офіс президента України

Зеленський каже, що його законопроєкт про оновлення складу КСУ підтримають "розумні" депутати.

Президент Володимир Зеленський звернувся до голови Конституційного Суду Олександра Тупицького із закликом подати у відставку. Це, за словами, українського лідера буде найліберальнішим рішенням.

Про це сказав президент Володимир Зеленський в ефірі "Свободи слова" 2 листопада.

"Мені здається, що сьогодні ми говоримо в принципі про одну особу - про голову Конституційного суду пана Тупицького. Я не хочу ображати його, але мені здається, якщо в нього є і залишилися хоч якась гідність... У нього є сім'я, поруч люди, які бачать реакцію суспільства, політиків, президента. Мені здається, щоб вийти з цієї ситуації, щоб люди зараз не ламали голову, як ухвалювати той чи інший закон, він (Олександ Тупицький, голова КСУ - ред.) має піти у відставку. Я вважаю ,це найліберальніше рішення, яке ми сьогодні можемо зробити, а потім спокійно перейти до оновлення складу КСУ", - висловився президент України Володимир Зеленський.

Зеленський додав, що не буде відкликати свій законопроєкт, бо вважає, що зробив правильно. На його переконання, його підтримають "розумні" депутати.

Зазначимо, що 30 жовтня під час брифінгу голова Конституційного суду Олександр Тупицький заявив, що без об'єктивних і вмотивованих причин не збирається йти у відставку, бо давав присягу. За його словами, якщо дійсно і він і у КСУ зрозуміють, що проблема саме в ньому, питання вирішуватимуть "об’єктивно на спеціальному засіданні КС".   

Читайте також:

  • У ніч проти 30 жовтня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає припинення повноважень суддів КСУ, а їхнє рішення про скасування частини антикримінального законодавства пропонує визнати таким, що не має правових наслідків. 
  • Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький заявив, що законопроєкт президента Володимира Зеленського про розпуск КСУ має ознаки конституційного перевороту
  • Парламентські партії "Голос", "Євросолідарність" та "Батьківщина" вважають неконституційним законопроєкт Зеленського, яким він пропонує розпустити Конституційний суд.
    Водночас голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає, що Конституційний Суд України "роздмухав вогонь" своїм антиукраїнським рішенням, тому ініціатива президента Володимира Зеленського розпустити склад КСУ є вчасною та адекватною.

Зеленський закликав "слуг народу" підтримати законопроєкт про розпуск КСУ

Зеленський закликав "слуг народу" підтримати законопроєкт про розпуск КСУ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
1172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація