"Має ядерну зброю, нафту й більш нічого": Байден розповів про реальну проблему Путіна

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
565
"Має ядерну зброю, нафту й більш нічого": Байден розповів про реальну проблему Путіна

Associated Press

За словами американського лідера, президент РФ знає, що він у справжній біді, але це робить його іще більш небезпечним.

Має ядерну зброю, нафту й більш нічого. Але від цього іще небезпечніший. Таке про Путіна заявив американський президент.

Про це йдеться в ТСН.Ранок 28 липня.

Джо Байден виступив у національному розвідувальному управлінні США. Це його перший візит до відомства. Політик, на відміну від свого попередника Трампа, вирішив налагоджувати зв'язок із ними. Подякував за плідну роботу, заявивши, що навіть кремлівський очільник розуміє, що вони працюють краще, аніж його розвідники. Й це його надзвичайно бісить. На останок Байден сказав, що у майбутньому протистояння між країнами у кіберпросторі можуть перерости у справжню війну. Й зазначив, що Росія вже використовує дезінформацію, щоб утрутитися до проміжних виборів у Конгрес 2022-го року. 

Новини світу: Байден пояснив, що робить Путіна ще небезпечнішим

Новини світу: Байден пояснив, що робить Путіна ще небезпечнішим

"Кіберзагрози із вимогами викупу усе частіше завдають шкоди та збоїв у реальному світі. Я не можу бути певним на 100%, але  вважаю, що врешті-решт ми опинимось у справжній війні з великою державою. Це буде наслідком великої кібератаки. У Путіна є реальна проблема, оскільки він керує економікою, у якої є ядерна зброя і нафтові свердловини, а більше нічого. Він знає, що він у справжній біді, але це робить його іще більш небезпченим", - наголосив він.

Нагадаємо:

  • Раніше Байден переговорив телефоном з російський президентом Володимиром Путіним. Під час бесіди вони говорили, зокрема, про кібератаки на критичні об'єкти інфраструктури США. Американський лідер вимагає, аби Кремль вжив заходів щодо припинення діяльності хакерів, які діють на території РФ. Він наголосив, що Вашингтон буде вживати всі  необхідні заходи для захисту своїх громадян і інфраструктури від кіберзлочинів.
  • Нагадаємо, на початку липня кібератака, здійснена пов'язаними з Росією хакерами, торкнулася понад тисячі компаній в 17 країнах. Збиток був нанесений компаніям в Великій Британії, ПАР, Канаді, Аргентині, Мексиці та Іспанії.
Наступна публікація