Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маєток під Києвом, рахунки в банку і швейцарський годинник: які статки має глава Конституційного суду

Суддя живе у маєтку під Києвом.

Новообрана голова Конституційного суду Наталя Шаптала живе під Києвом у Лісниках. Її маєток складається з двох будинків, об'єднаних одним парканом. Ще дві квартири в столиці, йдеться у ТСН:19.30.

Помешкання записане на чоловіка-пенсіонера, з яким живе в цивільному шлюбі. У декларації в Шаптали - декілька джерел доходу. Вона отримує зарплату в Конституційному суді, яка за минулий рік перевищила 2,8 млн, пенсію 72 тис. грн і зарплату доцента в Академії внутрішніх справ, яка становила 14 тис. грн.

ВідеоДва будинки, квартири в столиці та коштовності: ТСН підрахувала статки новообраної голови КСУ

Наталя Шаптала живе під Києвом у Лісниках. Її маєток складається з двох будинків, об'єднаних одним парканом. У подружжя є дві ділянки, один дім, а ще дві квартири в столиці. У декларації в Шаптали декілька джерел доходу. На рахунках у банку Шаптала з чоловіком тримають 378 тисяч гривень, більше шести тисяч євро та півтори тисячі доларів. Їздить Шаптала на "Тойоті Ленд Крузер". У ювелірній скриньці тримає швейцарський годинник "Уліс нардан", сережки, підвіску і каблучку невідомих виробників.  

Два будинки, квартири в столиці та коштовності: ТСН підрахувала статки новообраної голови КСУ

На рахунках у банку Шаптала з чоловіком тримають 378 тис. грн, понад 6 тис. євро та 1,5 тис. доларів. Їздить Шаптала на Toyota Land Cruiser 2014-го року. У ювелірній скриньці тримає швейцарський годинник Ulysse Nardin, сережки, підвіску і каблучку невідомих виробників.

ТСН звернулася до судді щодо коментарів про походження її статків, але дістала відмову.

Залиште свій коментар

Вибір редакції