Майже половина харків’ян готова проголосувати за Ігоря Терехова на виборах мера - опитування Актуально

Дата публікації
Перегляди
286
Майже половина харків’ян готова проголосувати за Ігоря Терехова на виборах мера - опитування

Терехов також очолює рейтинг довіри.

Якби вибори мера Харкова відбулися в найближчі вихідні, їх би виграв виконуючий обов'язки міського голови Ігор Терехов.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного групою "Рейтинг" 3-11 липня.

Так, 62% жителів міста висловили однозначну готовність взяти участь у найближчих виборах мера Харкова, які мають відбутися 31 жовтня.

Серед кандидатів лідирує Ігор Терехов, якого підтримують 42,9% тих, хто визначився і взяв би учать у голосуванні. Михайла Добкіна підтримують 17,8%, Юлію Світличну - 11,3%, Євгена Мураєва - 10,9%, Олександра Фельдмана - 6,9%. Рейтинг інших кандидатів нижчий за 3%.

Терехов також очолює рейтинг довіри - йому довіряють 54% опитаних городян.

Найвищий антирейтинг серед кандидатів на посаду мера у Михайла Добкіна. Його б не підтримали ні за яких обставин 34% опитаних.

Саме Терехова харків'яни називають фаворитом виборів - в його перемозі впевнений 61% містян.

Аудиторія: мешканці Харкова від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. Терміни проведення: 3-11 липня 2021 р. 

Нагадаємо, в травні компанією SOCIS було проведено опитування громадської думки жителів Харкова. Тоді дослідження також показало електоральну перевагу Ігоря Терехова - серед респондентів, які точно підуть на вибори і визначилися, за нього готові були проголосувати 31,1%. На другому місці тоді був Михайло Добкін з 21,9%, на третьому - Юлія Світлична з 14,9%.

Наступна публікація