Медведчук назвав Порошенка "нікчемою" і заявив, що "ні перед ким не опускав голову"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проросійський політик розкритикував інтерв'ю колишнього президента.

Глава проросійської партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук розкритикував експрезидента України Петра Порошенка після його інтерв'ю "Українській правді".

На репліку колишнього президента, що при його керівництві Медведчук не мав впливу в країні, нікуди не балотувався, не намагався забезпечити вплив на телеканали і "не міг підняти голову", останній заявив:

"Піднімати голову мені не було необхідності, тому що я в своєму житті її не опускав ні перед ким, і вже тим паче перед таким нікчемою, яким є Порошенко. Я принципово і послідовно відстоював і буду відстоювати свою політичну позицію, боротьба з якою стала сенсом діяльності української влади, очолюваної Порошенком".

В блозі на сайті Подробностей Медведчук написав, що Порошенко через СБУ нацьковував на нього і його сім'ю "націонал-радикалів", а через Генпрокуратуру проти нього і членів його руху порушувалися кримінальні справи.

Медведчук також заявляє, що "в інтерв'ю Порошенко замовчує про багато питань, які ми обговорювали, обмежуючись лише згадкою про обміни утримуваними особами". При цьому лідер "ОПЗЖ" звинуватив колишнього президента у зриві обмінів полоненими.

"Він діяв так, тому що інакше не зміг би "ліпити" з Росії образ агресора, якщо б всі утримувані особи повернулися з Донецька, Луганська та РФ додому, у свої сім'ї", – заявляє Віктор Медведчук.

Проросійський політик запевняє, що "Порошенко не цікавили ні мир на Донбасі, ні доля людей, які утримувалися за межами України, ні інші державні інтереси".

"На першому місці для нього завжди був бізнес, якась невгамовна тяга до збагачення будь-якою ціною і будь-яким способом", – запевняє Медведчук і додає, що останні три місяці Порошенко нібито "наполегливо" намагається з ним зустрітися.

Нагадаємо, інтерв'ю Петра Порошенко "Українській правді" викликало кілька різких висловлювань з боку згаданих у ньому політиків. Так, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив Порошенка в тому, що той "методично душив боязкі паростки надій в 2014, він у цьому винен", а прем'єрміністр Володимир Гройсман заявив, що колишній президент так і не зробив для себе висновків "з того всього, що сталося останнім часом", а також не зрозумів, чому Гройсман не пішов на вибори разом з ним.

Відео Арсен Аваков у соцмережі звинуватив у брехні Петра Порошенка

Усе через те, що п'ятий президент напередодні заявив в інтерв’ю "Українській правді": під час парламентських виборів поліція працювала проти нього. Глава МВС різко відповів: мовляв, тим самим Порошенко виправдовує свою поразку на виборах. І додав, якби колишній президент не зосередився на боротьбі за владу і гроші, країна б досягла більшого.    

Арсен Аваков у соцмережі звинуватив у брехні Петра Порошенка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції