Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведчук є представником Путіна і з травня не бере участі у переговорах в Мінську - Порошенко

Президент України висловився щодо ролі Віктора Медведчука на переговорах у Мінську.

Президент України Петро Порошенко заявив, що представник України в гуманітарній підгрупі щодо Донбасу, головою політради партії "За життя" Віктор Медведчук ще з травня не бере участі в Мінських переговорах.

Про це він повідомив під час прес-конференції з нагоди утворення єдиної Православної Церкви України.

Порошенко наголосив, що не приховує того, що Медведчук на перемовинах Тристоронньої групи є представником Путіна. Проте президент готовий домовлятися.

"Медведчук де-факто є представником Путіна і єдиним джерелом для донесення інформації. Якщо стоїть питання перед мною, що я маю зустрічатися і готувати будь-які пропозиції, які допоможуть повернути додому наших хлопців та дівчат, я буду це робити і буду зустрічатися", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив, що президент Росії Володимир Путін регулярно зустрічається з представником України в гуманітарній підгрупі щодо Донбасу Віктором Медведчуком. 

ВідеоМедведчук: як і за чий рахунок кум Путіна крокує у велику політику в інтересах Порошенка

До президентських виборів залишилося дуже мало часу. І поки що президент Порошенко хоче зробити все, аби опинитися у їх другому турі. Опинитися з дуже комфортним для себе суперником, якого - не зважаючи на колосальний антирейтинг - зможе перемогти. Цей кандидат - Віктор Медведчук. Повернення Медведчука у велику політику, входження до партії "За життя" і майбутнє об’єднання з Оппоблоком курується з Москви. 

Медведчук: як і за чий рахунок кум Путіна крокує у велику політику в інтересах Порошенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції