Медведчук заявив, що більше не займатиметься перемовинами щодо Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його позиція кардинально протилежна ідеям чинного президента.

Один із лідерів "Опозиційної платформи – За життя" та кум російського президента Віктор Медведчук заявив, що не буде займатися перемовинами щодо Донбасу за президентства Володимира Зеленського.

Про це він заявив у коментарі російському виданню "Взгляд".

"На мій превеликий жаль, я не бачу сенсу представляти інтереси команди Зеленського як нової влади не тільки тому, що наша партія перебуває до нього в опозиції від моменту його обрання. Я не можу представляти інтереси нової влади в переговорах з Росією з урахуванням позиції пана Зеленського за такими принциповими для мене питаннями, які я відстоював і буду відстоювати. А саме: я виступаю за мир на Донбасі, за повернення людей, що живуть на непідконтрольних територіях. Я виступаю за повернення Донбасу до України, а України - на Донбас. Позиція пана Зеленського, яку він сформулював, повністю суперечить моєму мирному плану, який передбачає автономію для цих територій", - повідомив Медведчук.

Окрім цього, він підкреслив, що підтримує амністію для бойовиків та особливий статус Донбасу у складі України, однак Зеленський має зовсім іншу позицію.

"Він стверджує, що із спільного між Україною і Росією залишився лише кордон. Я категоричний противник подібного погляду, оскільки вважаю, що нас, не пана Зеленського і його команду, а нас - українців і росіян об'єднує тисячолітня історія, слов'янські корені, православна віра і спільна перемога у Великій Вітчизняній війні, нас об'єднують мільйони родичів, що живуть в обох країнах", - зазначив Медведчук.

Нагадаємо, ввечері 23 травня голова Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що команда Зеленського не бачить Медведчука представником зі свого боку на перемовинах з Росією.

ВідеоЗаконність візиту Медведчука та Бойка до Москви перевірить ГПУ – Луценко

Генпрокуратура перевірить законність перетину україно-російського кордону кандидатом у президенти Юрієм Бойком та кумом Путіна Віктором Медведчуком. Про це заявив Юрій Луценко на засіданні уряду. Повітряне авіасполучення між Україною та Росією заборонено з 2015 року. Чому ця заборона оминула Бойка і Медведчука, ТСН розкаже більше.    

Законність візиту Медведчука та Бойка до Москви перевірить ГПУ – Луценко

Залиште свій коментар

Вибір редакції