Медведчук заявив, що самопроголошені "ЛНР" і "ДНР" попередньо згодні на автономію у складі України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його думку, це допоможе "вийти з кризи" на територіях.

Віктор Медведчук заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" попередньо погодилися на план-концепцію його політсили, який передбачає їхню автономію у складі України.

Про це голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя" та кум Володимира Путіна заявив в ефірі телеканалу "112.Україна".

"Я впевнений, що якщо ми реалізуємо можливості миру на Донбасі та припинимо бойові дії, зокрема і нашим планом-концепцією, на який вже дали попередню згоду Донецьк, Луганськ і Москва, <...> і це буде поєднуватись з європейською допомогою, домогою РФ, то ми зможемо вийти з кризи на цих територіях", — сказав Медведчук.

Нагадаємо, про план створити автономний регіон Донбас у складі Україні Медведчук повідомив у кінці січня. Згодом через гучну заяву політика Генпрокуратура України відкрила кримінальне провадження про його можливу державну зраду. Заклики кума Путіна щодо федералізації Донбасу не є злочином самі собою, проте він бере участь у інформаційній війні проти України на боці країни-агресора, пояснив Луценко. Він також повідомив, що підозру йому можуть вручити після лінгвістичного аналізу заяв.

ВідеоБойко і Медведчук провели "економічні перемовини" з прем'єр-міністром Росії

Українські політики поїхали до Москви. Одразу кілька українських новинних каналів сьогодні транслювали неанонсовані переговори кандидата в президенти України Юрія Бойка з російським прем'єром Медведєвим. Учасники зустрічі назвали це "економічними перемовами".  

Бойко і Медведчук провели "економічні перемовини" з прем'єр-міністром Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції