Медведєв пригрозив Україні припиненням партнерства у разі укладання угоди з ЄС

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Медведєв пригрозив Україні припиненням партнерства у разі укладання угоди з ЄС

Медведєв заявив, що Україні "не всидіти на двох стільцях" / Фото: Фото EPA/UPG

Прем'єр-міністр Росії вважає, що Україні "не всидіти на двох стільцях". 

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв пригрозив Україні припиненням особливого партнерського режиму у разі укладання Києвом угоди з ЄС.

"Нехай продають свою продукцію до Європи, нехай спробують продати", - заявив він.

За словами Медведєва, на двох стільцях Україні "сидіти не вийде".


"Не потрібно ображатися і на наслідки, а вони будуть. Асоційований договір має бути чинним за положеннями ще до ратифікації. Хороші та якісні товари з Європи прийдуть на ринок України, а звідти надходитимуть і до нас. І ми будемо використовувати всі можливості, що надаються і що ми маємо використовувати в рамках СОТ, щодо європейських і українських товарів", - підкреслив російський прем'єр.

Також Медведєв зазначив, що прагнення до асоційованого членства в Євросоюзі - це суверенне рішення України. Але, за словами російського прем'єра, українське керівництво говорить про те, що воно прагнутиме і до зміцнення відносин із Митним союзом, але тільки там, де це не суперечить договору про асоціацію.

"Нарешті вони прямо про це сказали, але це означає, що в України немає жодних шансів для розвитку відносин із Митним союзом", - наголосив він.


Медведєв заявив, українське керівництво має "гранично відверто і серйозно сказати про те, що вони будуть в Європі, наприклад, перебувати на рівні Греції, Кіпру, але в Митному союзі їх не буде".

"Не потрібно обманювати людей, на двох стільцях сидіти не вдасться", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, днями Дмитро Медведєв побажав Україні тісніше інтегруватися з ЄС та заробити там побільше грошей

Наступна публікація