Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мельниченко пообіцяв розказати, як Ющенко обвалив гривню і як кинули гранату у натовп Вітренко

Микола Мельниченко оприлюднить компромат, коли розбереться з усіма своїми справами.

Екс-майор Микола Мельниченко оприлюднить компромат на президента Леоніда Кучму і народного депутата Володимира Литвина.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua заявив колишній майор охорони Микола Мельниченко.

Читайте повністю інтерв'ю Микола Мельниченко: Для України дуже корисно, що Тимошенко сидить

"Я спочатку із своєю карною справою розберуся, потім буду рухатись далі. Новий УПК дає можливість писати заяви про злочини, після того прокуратура зобов'язана внести їх у Єдиний державний реєстр і розслідувати. На превеликий жаль, правоохоронна система за всі 12 років після того, як записи були оприлюднені, їй нецікаво було знати про записи і злочини, які були там зафіксовані", - вважає він.

При цьому, Мельниченко зазначив, що правоохоронцям нецікаві його записи стосовно того, яким чином Віктор Ющенко у 1999 році надрукував гривню і вона упала в 2 рази по відношенню до долара, і яким чином потім облігації НБУ потрапили до рук вищого керівництва країни.

"Їм нецікаво, як відбувалася приватизація, вибори, чому СБУ (за моєю інформацією, що є на записах) кидала гранату у натовп людей Вітренко в Кривому Розі, щоб скомпрометувати іншого кандидата у президенти. Так, їм це нецікаво, бо або вони самі особисто пов'язані, або вони матеріально залежать від тих, хто скоював ці злочини", - додав екс-майор.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції