Мельниченко вражав Розинську накачаним у тюрмі пресом та поїв вином

Мельниченко вражав Розинську накачаним у тюрмі пресом та поїв вином

Розинська в Італії на шопінг не ходила - бо не було часу

У римському аеропорту екс-майор проводжав свою кохану весь у білому та дивився, як злітає її літак.

Телеведуча Наталія Розинська провела зі своїм коханим екс-майором Миколою Мельниченком італійський вікенд, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

Розинська вирушила до Італії у синій сукні з кофром від Луї Віттона та однією маленькою валізкою. В аеропорту Рима вона мала пересісти на літак до Неаполя, але на реєстрацію цього рейсу так і не прийшла. Із коханим вони зустрілися у Римі, а вже потім прокотилися Італією.

"Де я тільки не була! І в Римі, і в Неаполі, і в Сорренто, і навіть їздила на велосипеді. Такий подвійний велосипед, і ми з Миколою разом крутили педалі", - розповіла Розинська.

Микола Мельниченко не обмежений у пересуванні Італією, як запевнив його італійський адвокат Пьєр Франческо Скаркіллі.

Розинська й Мельниченко провели разом три дні. Попрощалися вони там, де й зустрілися, - у римському аеропорту. Вона одягла відкриту сукню в рожеві троянди, волосся зібрала у хвіст. Він - весь у білому - у шльопанцях, шортах, футболці з написом "Я люблю Італію" і капелюсі на потилиці.

Закохані поводилися розкуто і ні від кого не ховалися. Спочатку Наталка отримала посадковий талон, потім разом із нареченим пішла обідати. На прощання пара дозволила собі по маленькій пляшці сухого вина.

Після того, як Розинська пішла на посадку, Мельниченко ще півгодини стояв наодинці на балконі і пішов лише після того, як літак із його нареченою підійнявся у небо.

Екс-майор спочатку намагався купити собі квиток на поїзд до Неаполя в автоматі, але після кількох невдалих спроб купив його в касі, розрахувавшись банківською карткою.

Розинська, коли прибула до аеропорту "Бориспіль", розповіла, що її коханий у тюрмі не гаяв часу, а займався спортом і завойовував авторитет. "По 10 разів обливався холодною водою, качав прес, віджимався і по ньому це видно", - каже Розинська, зазначивши, що оцінила зусилля Мельниченка.

Микола Мельниченко обіцяє незабаром повернутися в Україну!

Микола Мельниченко обіцяє незабаром повернутися в Україну!

Повʼязані теми:

Наступна публікація