Мельниченко закликав майбутню коаліцію боротися з "кучмізмом"

Мельниченко закликав майбутню коаліцію боротися з "кучмізмом"

Мельниченко вважає, що без суду над Кучмою побороти корупцію не вдасться / Фото: УНІАН

Суд над екс-президентом, на думку Мельниченка, повинен стати частиною коаліційних угод.

Колишній співробітник Управління Державної охорони України Микола Мельниченко закликав учасників майбутньої коаліції розслідувати справу Гонгадзе і посадити на лаву підсудних екс-президента Леоніда Кучму. Ці вимоги, на думку Мельниченка, повинні стати частиною коаліційної угоди.

"Вважаю своїм обов'язком звернутися до підписантів коаліційної угоди з вимогою включити до неї один з пунктів - повномасштабне розслідування справи Гонгадзе. Адже розслідування справи Гонгадзе дасть країні можливість не тільки покарати тих людей, які замовили вбивство мужнього журналіста, але також дозволить очистити владу від корупції, бандитизму - одним словом, від кучмізму, як ми називали це раніше", - заявив Мельниченко, пише "Обозреватель".

Кучму екс-співробітник Управління держохорони називає "диктатором, вбивцею і грабіжником". Мельниченко стверджує, що існують численні докази причетності екс-президента до гучних злочинів.

"Суд над Кучмою - це не особиста помста. Це повинно бути покаранням. Та людина, яка здійснювала особливо небезпечні злочини, та людина, яка на десятки мільярдів доларів пограбувала Україну, та людина, яка винна у тисячах смертей, повинна отримати юридичну оцінку", - каже екс-співробітник Управління держохорони.

Повʼязані теми:

Наступна публікація