Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Мемуари писати не збираюся". Як Порошенко тренується сказати, що ще раз балотуватиметься на президента

Прямої заяви про участь у майбутніх виборах ще не прозвучало.

Президент України Петро Порошенко відкрив у Києві форум Ялтинської європейської стратегії - англійською скорочено - YES. І, схоже, вперше публічно сказав "Так" - він ітиме на другий президентський термін.

Принаймні, у його промові журналістка ТСН Ольга Кошеленко зауважила чимало передвиборчих тез.

Замість англійської, якою Порошенко говорить вільно, сьогодні перед здебільшого англомовною аудиторією він виступає українською.

"Дорогі співвітчизники, які дивляться нас у прямому ефірі, я радий вітати вас", - каже Порошенко.

Головні глядачі сьогодні - перед телевізорами. Бо президент хоче сказати дещо важливе.

"Я мемуари ще писати не збираюся", - продовжує Порошенко.

Сакраментальну фразу "Я балотуватимусь на другий термін" Порошенко не сказав. Але пообіцяв організувати демократичні вибори і закликав конкурентів до чесної боротьби. І одразу звинуватив у формуванні п'ятої колони Москви. Кремль, запевняє Порошенко, згідно із зведеннями розвідки, готує багатоходовий реванш.

"На жаль, на українській політичній шахівниці є фігури, які дозволяють Москві ходити собою. За чотири роки ми відновили не лише армію, але й розвідку, тому маємо не приблизне, а доволі точне уявлення про плани Кремля. Знаємо, кого там хочуть бачити у другому турі президентських виборів, і мого прізвища у їхньому списку, слава Богу, немає. Відомо, як на базі п’ятої колони мріють сформувати потужну проросійську опозицію в новому парламенті, а якщо пощастить, то ще й зробити її учасницею нової коаліції з правом вето на європейську та євроатлантичну інтеграцію", - сказав Порошенко.

Ще два потенційні кандидати в президенти - Юлія Тимошенко та Анатолій Гриценко - відкриватимуть пленарний день саміту в суботу. Компанію під час дискусію їм складе лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук - він також лідер політичних уподобань українців, попри те, що сам поки не сказав нічого напевне.

Але їхні дискусії Петро Порошенко зможе послухати по телевізору. А наразі обмежився фото із учасниками саміту на згадку.

Більше подробиць дивіться на відео.

ВідеоПорошенко розповів, чи йтиме на другий президентський термін

"Мемуари писати збираюся ще не скоро". Президент Петро Порошенко відкрив у Києві форум Ялтинської європейської стратегії - англійською скорочено - YES. І, схоже, вперше публічно сказав "ТАК" - він ітиме на другий президентський термін. 

Порошенко розповів, чи йтиме на другий президентський термін

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції