Мендель озвучила свою зарплатню на посаді речниці Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона отримує додаткові гроші за відрядження та дисертації.

Прессекретарка президента України Юлія Мендель на своїй посаді отримує близько 25 тисяч гривень. Про це вона розповіла в інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко.

"25 (тисяч гривень - Ред.). Трошки більше іноді. Ну як 25... Там 15, потім якісь ось надбавки: за мову, за дисертацію, за ще щось ... І потім я літаю (у відрядження – Ред.), і там, типу, 100-200 доларів, ось десь так", - сказала Мендель.

У постанові Кабінету міністрів Україні вказується, що посадовий оклад прессекретаря президента України складає 15 720 грн.

Нагадаємо, раніше прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель під час інтерв'ю у "Світському житті" заявила, що за свою посаду не тримається і завжди зможе знайти роботу. Відставки Мендель вимагали журналісти через випадок із колегою з "Радіо Свобода" Сергієм Андрушко. Він хотів поставити Зеленському запитання щодо розслідування програми "Схеми" про главу Офісу президента Андрія Богдана, але Мендель відштовхнула його. Згодом речниця президента пояснила, що журналісти не мають порушувати безпеку першої особи, а також повинні "бути цивілізованими".

На тлі цього скандалу інші журналісти почали розповідати історії, як працівники ОП повелися з ними

Відео Відповідь прессекретарки президента Юлії Мендель щодо вимог журналістів про свою відставку

Подивитись на виступ відомих гумористок завітала прес-секретарка президента України Володимира Зеленського – Юлія Мендель. Після того, як нещодавно Юлія боронила Володимира Зеленського від незручних запитань журналістів, журналістська громадськість вимагає її відставки. А все через те, що вона перешкоджала свободі слова. Чи не боїться вона тепер втратити роботу – дізнайся ексклюзивно у Світському житті.

Відповідь прессекретарки президента Юлії Мендель щодо вимог журналістів про свою відставку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції