Мендель поскаржилася на хвилю "цькування, булінгу і харасменту" після інциденту з Андрушком

Мендель поскаржилася на хвилю "цькування, булінгу і харасменту" після інциденту з Андрушком

Юлія Мендель / Фото: УНІАН

Речниця Зеленського каже, що довкола інциденту виникло багато маніпуляцій.

Прессекретарка президента України Юлія Мендель заявила про те, що на неї обрушилася хвиля цькування після інциденту з журналістом "Радіо Свобода" Сергієм Андрушко, якого вона штовхнула. 

У коментарі для Bihus.info речниця українського гаранта заявила про те, що з нею зв’язалися з комітету зі свободи слова щодо Андрушка. Також, за словами Мендель, вони говорили один з одним і особисто, однак журналіст ніяких образ чи обурень щодо інциденту не висловлював.

"Почалася якась маніпуляція, там хтось почав уже якісь речі, абсолютно абсурдні, що я когось там домагалася. Я перепрошую, але коли ми говоримо про питання свободи слова ми маємо розуміти, де закінчується дискусія, а де починається просто цькування", - пояснила прессекретарка президента.

Чи не хоче Мендель вибачитись?

Поштовхатись, а тепер налагоджувати діалог! Запитали, що думає пані Мендель про ситуацію з нашим колегою Serhii Andrushko. Його, нагадаємо, вона дуже наполегливо відсунула, коли той хотів взяти коментар у президента. А Зеленському хоч би що - лише жартує, чи не штовхали ви кого, Юліє? Як гадаєте, президент вважає це ок поведінка? Максим Опанасенко

Опубліковано BIHUS.info Субота, 5 жовтня 2019 р.

Вона додала, що під Офіс президента після цього для неї принесли нашийник та намордник, а пост про це поширив й інший журналіст від "Радіо Свободи" – Михайло Ткач.

"Якщо у мене і була якась неправильна поведінка, вона не має викликати такого рівня цькування, булінгу та харасменту. І в даному випадку потрібно налагоджувати дорослий діалог між людьми і визначитися де взагалі всі ті ображені взялися. Тому що настільки багато брехні, маніпуляцій і всього. Будемо визначатися на комітеті зі свободи слова, я прийду", - підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше Національна спілка журналістів України звернулася до Офісу президента та прессекретарки президента Юлії Мендель із закликом переглянути ставлення до журналістів, вибачитися за "некоректні заяви та прикрі ситуації, які трапилися". Мендель відштовхнула журналіста "Схем" Сергія Андрушко, коли той хотів поставити запитання керівнику ОП Андрію Богдану. Така ситуація трапилася не вперше - журналіст Крістофер Міллер розповів, що намагався поставити запитання Зеленському і той погодився, однак до нього підійшла Мендель і почала тягнути. Сама Мендель запевняла, що Андрушка не штовхала. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація