Мендель vs журналісти: до суду подали позов у справі прессекретарки Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами журналіста, у поліції не відкрили справу проти Мендель.

До суду подано позов у справі щодо прессекретарки президента Юлії Мендель за фактом перешкоджання нею роботі представників ЗМІ. За словами журналіста Данила Яневського, який власне і подав скаргу, її могло би і не бути, якби речниця Зеленського "не розпускала руки", а сам президент "перепросив би у журналістів".

Про це Яневський написав у своєму Facebook, опублікувавши також копію скарги.

"Розпочав тиждень з доброї справи - подав позов до суду на бездіяльність слідчого по кейсу "дєвочка" Мендель vs журналісти. Ніяка вона не "дєвочка", а посадова особа", - йдеться в його повідомленні.

Зазначимо, що 7 жовтня Данило Яневський написав заяву до Солом’янського райуправління Нацполіції на речницю Володимира Зеленського Юлію Мендель через інцидент з журналістом "Схем" Сергієм Андрушком. Втім, як свідчить оприлюднений документ, журналіст вбачає "бездіяльність слідчого", оскільки упродовж восьми діб він не отримав повідомлення про початок досудового розслідування.

"Бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у не внесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов'язаний вчинити у визначений Кодексом строк ( ст. 303 КПК України - ред)...", - сказано у документі.

Розпочав тиждень з доброї справи - подав позов до суду на бездіяльність слідчого по кейсу "дєвочка" Мендель vs...

Опубликовано Данило Яневським Вторник, 15 октября 2019 г.

Нагадаємо, журналіст "Радіо Свобода" Сергій Андрушко хотів поставити Зеленському запитання щодо розслідування програми "Схеми" про главу Офісу президента Андрія Богдана, але Мендель відштовхнула його. Згодом Мендель пояснила, що журналісти не мають порушувати безпеку першої особи, а також повинні "бути цивілізованими".

На тлі цього скандалу інші журналісти почали розповідати історії, як працівники ОП повелися з ними

Своєю чергою президент став на захист своєї прессекретарки, він зазначив, що як "дєвочку" буде її захищати. 

"Я вважаю, що він дуже часто поводився неетично, мабуть в програмі "Схеми" цього не показували. В момент, коли він не вперше поводився некоректно, Юлія як прессекретар не мала права так реагувати, але вже була емоційна виснаженість. Вона теж людина, вона не зло, а прессекретар", – зазначив глава держави.

Відео Відповідь прессекретарки президента Юлії Мендель щодо вимог журналістів про свою відставку

Подивитись на виступ відомих гумористок завітала прес-секретарка президента України Володимира Зеленського – Юлія Мендель. Після того, як нещодавно Юлія боронила Володимира Зеленського від незручних запитань журналістів, журналістська громадськість вимагає її відставки. А все через те, що вона перешкоджала свободі слова. Чи не боїться вона тепер втратити роботу – дізнайся ексклюзивно у Світському житті.

Відповідь прессекретарки президента Юлії Мендель щодо вимог журналістів про свою відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції