Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Мене душили всю дорогу": Саакашвілі розповів подробиці його видворення з України

Політик зазначив, що спочатку його посадили на гвинтокрил, а потім - на приватний літак.

Колишній президент Грузії, екс-очільник Одеської ОДА, лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі запевняє, що під час видворення до Польщі йому весь час погрожували і застосовували до нього фізичну силу.

Про це він заявив під час брифінгу з Варшави.

"У мене є багато синців. У мене після вчорашнього дуже болить шия, тому що вони усіляко мене душили всю дорогу. Так от, шия в мене пройде, а шию українського олігархату разом із українським народом ми скрутимо", - наголосив він, назвавши прізвища Ахметова, Порошенка, Луценка та Авакова.

За словами Саакашвілі, його видворили з України приватним літаком, проте до цього посадили також на гвинтокрил.

"Це був приватний літак, я не знаю, кому він належить. Його могли орендувати. Там був так званий пасажир, тобто людина, яка його орендувала, це був представник бариг, тому що він весь час мовчав і спостерігав за мною. Але формально він був оформлений на нього, не на мене. Вони весь час вели діалог з Польщею про моє депортування. І Польща відповіла дуже справедливо, що якщо я погоджусь формально, якщо всі процедури були цивільними, і якщо все було зроблено згідно з правами людини, вони мене приймуть. У них не було жодного погодження, вони мені погрожували. Спочатку мене посадили на гвинтокрил, я думав, що мене за кордон будуть на гвинтокрилі везти. Я не думав, що вони ще будуть літаком користуватися. Але гвинтокрил був для того, щоб знайти можливість уникнути людей, які могли дорогу перекрити чи щось таке", - зазначив політик.

До того ж Саакашвілі поскаржився, що йому постійно погрожували в дорозі.

"Вони всі говорять тільки російською мовою, всі ці бандерлоги...Вони всі захоплюються Путіним, і в них що не слово, то мат. І коли вони мені казали, що ми будемо зараз в тебе стріляти, то я казав: "Стріляйте, і що?" Це були загони Януковича. Вони розганяли Майдан. Зараз їх використовує бандит Аваков і Порошенко для своїх бандитських планів. Їх треба розпускати", - наголосив він.

Окремо політик також зазначив, що у Польщі його зустрічали члени польського Сейму.

"Вони дуже швидко приїхали", - сказав він.

Нагадаємо, у понеділок, 12 лютого, у Києві біля ресторану "Сулугуні" на Музейному провулку  затримали лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі. У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. У підсумку Саакашвілі був депортований до Польщі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції