Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Мені дуже боляче": екс-дружина віце-прем’єра Розенка прокоментувала розлучення

Урядовець закохався в іншу.

На 30 кг схуд заради нової коханої віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. Таємниці свого особистого життя урядовець розкрив у сюжеті ТСН.19:30.

Чиновник зокрема зізнався, що розлучився із дружиною. "Давайте не будемо про цей процес, бо життя є життя", - попросив він.

ВідеоНове кохання урядовця. Заради кого Павло Розенко скинув 30 кілограмів та пішов від дружини

Він - топ-політик, схуд заради неї на 30 кілограмів. Ще нещодавно був з обручкою, а тепер розлучений. І все через нове кохання. Хто вона - нова дівчина віце-прем'єр-міністра Павла Розенка. І що думає про їх стосунки колишня дружина?

Нове кохання урядовця. Заради кого Павло Розенко скинув 30 кілограмів та пішов від дружини

Його вже колишня дружина Оксана – помічниця нардепа Анатолія Гіршфельда. У них двоє дітей-студентів. Хоча Розенко насолоджується новим коханням уже з рік, Оксані досі важко говорити на цю тему. "Мені дуже боляче. Я коментар не буду давати. Вибачте", - каже вона.

Як повідомлялося, віце-прем'єр міністр України Павло Розенко зустрічається з телеведучою Оленою-Христиною Лебідь. Урядовець з'явився на невластивому для його посади світському заході, аби підтримати кохану. ТСН він зізнався, що розлучився та представив свою нову пасію. А познайомились закохані – у соцмережі. Олена-Христина каже, що просто не змогла встояти перед харизмою віце-прем'єра.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції