Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Мені його скальп не потрібний". Нардеп Кучеренко прокоментував конфлікт зі "слугою народу" Ткаченком

Депутат готовий відкликати заяву.

Депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко розцінює як хуліганство лайку в свій бік нардепа від "Слуги народу" Максима Ткаченка. Про це він розповів кореспонденту ТСН.

"Я вважаю, що це хуліганство. Мені сказали, там штраф тисячу гривень, хай платить в бюджет", - зазначив Кучеренко.

Втім, депутат готовий забрати свою заяву, якщо побачить, що його опонент зрозумів неправильність свого вчинку.

"Мені його скальп однозначно не потрібний, бо я навіть до вчора не знав такого депутата. Не можна лаятись брутально у стінах Верховної Ради. Я багатодітний батько і мені, по-перше, дітям потрібно щось пояснювати на питання  "а хто це, папа?" А, по-друге, у моєї політсили є виборці, які мене делегували, і не цей так званий депутат буде розповідати, куди кому їхати. Але якщо він зрозуміє, що просто необхідно вибачитись, я безумовно відкличу цю заяву. Бо я абсолютно конструктивний", - заявив депутат.

Відео Нардеп Кучеренко прокоментував заяву, яку написав на колегу з парламенту

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко написав заяву до поліції на іншого депутата зі "Слуги народу" Максима Ткаченка, який напередодні обматюкав його під час суперечки.  

Нардеп Кучеренко прокоментував заяву, яку написав на колегу з парламенту

Нагадаємо, 6 лютого під час ранкового засідання парламенту сталася нецензурна перепалка між нардепом від "Слуги народу" та парламентарем від "Батьківщини". Нардеп від "Батьківщини" Олексій Кучеренко звернувся до віцеспікера парламенту Руслана Стефанчука і попросив заспокоїти "бородатого д*біла", а згодом назвав депутатів від "Слуги народу" "клоунами малолітніми". У відповідь Ткаченко заявив: "Зараз за клоуна бл*дь... За клоуна ви зараз п*зд* отримаєте".

НА ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції