Мер Черкас долучився до партії "За майбутнє" Вибори

Мер Черкас долучився до партії "За майбутнє"

мер Черкас Анатолій Бондаренко / Фото: УНІАН

Вже завтра Бондаренко дасть пресконференцію.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко приєднався до політичної сили "За майбутнє". Міський голова разом із лідером партії Ігорем Палицею 30 липня дадуть спільну пресконференцію.

Про це інформує пресслужба політичної партії.

В анонсі зазначається, що вперше за історію незалежності всеукраїнська партія утворюється ініціативою самостійних представників місцевих громад.

У партії вважають, що Україні слід завершити реформу децентралізації, але передати повноваження органам місцевого самоврядування. Як приклад, у політичній силі кажуть про пандемію коронавірусу, яка "продемонструвала, що вся відповідальність перед українцями і фінансове навантаження лягли на місцеве самоврядування".

Саме під час пресконференції Ігор Палиця та Анатолій Бондаренко презентують своє бачення реформи децентралізації.

Нагадаємо, 30 квітня Черкаська міська рада вирішила суттєво послабити карантин в місті та дозволила роботу багатьох закладів від 1 травня. Хоча уряд збирався запроваджувати часткове скасування обмежень лише від 11 травня. Місцева влада пояснила, що черкаському бізнесу потрібно відновлювати роботу й заробляти собі на життя. 1 травня у відеозверненні "полум'яний" привіт меру Черкас передав президент України Володимир Зеленський і пообіцяв, що справою скасування карантину в місті займуться МВС та СБУ. 

Згодом, під час пресконференції 20 травня, Володимир Зеленський озвучив інформацію про 19 кримінальних проваджень, які порушені проти міського голови Черкас. Той, своєю чергою, заявив, що єдине кримінальне провадження проти нього закрите

У Черкасах завчасно скасували низку карантинних обмежень: якими можуть бути наслідки

У Черкасах завчасно скасували низку карантинних обмежень: якими можуть бути наслідки

Повʼязані теми:

Наступна публікація