Мер Черкас спробував пояснити сварку з владою та попередив про "хаос у країні"

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мер Черкас спробував пояснити сварку з владою та попередив про "хаос у країні"

Бондаренко наполягає, що в Черкасах немає порушень режиму карантину.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що ситуація з поширенням коронавірусу в місті "під контролем", а в місцевій інфекційній лікарні лише 14 пацієнтів з COVID-19.

Про це він сказав в інтерв'ю в прямому ефірі Радіо НВ.

Він припустив, що причина його конфлікту з владою у тому, що він "посмів перечити "центру" і сказав те, що думає вся країна". Також Бондаренко розкритикував "подвійні стандарти", які він бачить в Україні.

"Окремі ресторани та окремі великі бізнеси працюють, а малі підприємці, громадяни України повинні в цей період залишатися вдома, не повинні вийти в парк, сходити в ломбард, якийсь невеликий магазинчик, зате мають в тисячних чергах стояти до Епіцентру", — поділився мер.

Також Бондаренко наполягає, що в Черкасах немає порушень режиму карантину, а рішення про його послаблення було ухвалено, аби "розвантажити Епіцентри, дати можливість виживати малим підприємцям і була нормальною санітарно-епідеміологічна ситуація".

Мер додав, що протистояння між органами державної влади та місцевою владою можуть призвести до "хаосу в країні".

"Ми не хочемо, щоби нами керували дилетанти. Один уряд змінився, інший — ми не бачимо нормального діалогу між органами державної влади і органами місцевого самоврядування. <...> Наскільки мені відомо (мені доповідають), вже і темники наготовили в "Слузі народу": як дискредитувати міського голову, як зробити з нього корупціонера, наркомана тощо. На жаль, влада нова, а методи старі", — заявив мер Черкас.

Нагадаємо, передчасне пом'якшення карантину у Черкасах породило протистояння між урядовцями, силовиками та міською владою. Крім того, президент передав міському меру привіт, той пообіцяв протистояти. В результаті президент Зеленський та міський голова Бондаренко передають один одному "послання" через соціальні мережі.

Фото: ТСН.ua
Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація