Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мер Ірпіня Карплюк розповів, що встиг зробити за 100 днів

За словами чиновника, в місті припинено розкрадання бюджету.

Міський голова Ірпеня Київської області Володимир Карплюк відзвітував перед громадою про перші 100 днів своєї роботи.

Звіт відбувся у сесійній залі Ірпінської міської ради, де послухати мера зібралося близько 300 осіб –  здебільшого, громадські активісти, ветерани та журналісти, повідомляє прес-служба міськради.

За словами міського голови, завдяки тому, що в місті припинено розкрадання бюджету, в Ірпені з'явилися нові інфраструктурні об'єкти: дитяча поліклініка, парк, сквери.

"Моє завдання – змінити якість життя кожного мешканця. Нікому не потрібна суха статистика, якщо змін на краще не відчуває кожна ірпінська родина. Я дякую за довіру, виявлену мені під час виборів міського голови. Україна переживає нелегкі часи, тому саме зараз мій головний обов'язок – виправдати сподівання простих людей, дати їм віру та надію, що попри все Ірпінь та Приірпіння стануть зразковим регіоном щодо якості роботи чиновника на благо громади", – наголосив Володимир Карплюк.

Оцінюючи звітний період, міський голова назвав його суворим іспитом на професійну й громадську зрілість в умовах зовнішньої агресії та внутрішньої недовіри до будь-яких дій влади.

Так, за перші 100 днів роботи ухвалено Статут територіальної громади міста Ірпінь, Положення про громадські слухання та Положення про місцеві ініціативи. Створено новий офіційний сайт Ірпінської міської ради, організовано навчання працівників міськвиконкому в межах підготовки до запровадження електронного урядування, скасовано всі обмеження порядку організації та проведення мирних масових зібрань, встановлені попередньою владою, перейменовано дві вулиці, а трьом вулицям повернуто історичні назви.

Протягом цього часу облаштовано два сквери – сквер Миру на розі вулиць Миру і 8-го Березня та сквер на розі вулиць Паламарчука і Грибоєдова; відкрито нову дитячу поліклініку; запроваджено програму громадського здоров'я; розпочато реконструкцію міського парку відпочинку імені Правика; прокладено каналізаційні мережі до дитячої та дорослої поліклінік; встановлено бювет у новому сквері Миру; оновлено розмітку на дорогах; пофарбовано придорожні бордюри; відновлено вуличне освітлення; придбано новий модифікований сміттєвоз; встановлено 10 зупинок громадського транспорту; замінено 1102 вікна у школах та дошкільних установах Ірпеня та Приірпіння.

Також міський голова відзвітувався з питань допомоги учасникам АТО. Зокрема, на сьогодні створено єдиний центр координації дій з надання допомоги учасникам АТО, членам їхніх родин та переселенцям, за адресою вул. Шевченка, 3а; забезпечено пільги з оплати житлово-комунальних послуг бійцям та членам їхніх сімей; надано земельні ділянки учасникам АТО та створено базу даних тих, хто претендує на отримання наділу; запроваджено пільговий проїзд у громадському транспорті для учасників АТО та членів їхніх родин.

Цікаво, що кількість мешканців міста, які були на особистому прийомі міського голови, зросла вп'ятеро, до 150 громадян на місяць. За перших 100 днів роботи було проведено 10 сесій міської ради, на яких розглянуто 464 некомерційні питання громадян.

За звітний період створено робочу групу, що має вибудувати стратегічний план розвитку Ірпеня до 2020 року, робота над яким триватиме до 22 квітня 2015-го. Разом з тим, Володимир Карплюк озвучив сім першочергових завдань на 2015 рік, а саме: робота над безпечністю міста (організація патрулювання міста та встановлення 300 вуличних відеокамер), будівництво трьох дошкільних закладів, капітальний та поточний ремонт доріг, відкриття чотирьох амбулаторій сімейної медицини, створення центру реабілітації учасників АТО, покращення екологічної ситуації (будівництво водоочисної станції та висадження 2000 дерев), відродження культури міста (ремонт Центрального будинку культури та міської бібліотеки, проектування Центру культури та мистецтв Ірпеня, відкриття театру Андерсена).

Після представлення звіту Карплюк подякував усім, хто допомагав йому працювати в цей період: "Жоден міський голова не може нічого змінити без розуміння та підтримки громади. Мені приємно, що ви дозволяєте мені забрати руку з пульсу міських проблем. Я дякую кожному, хто прийшов до мене на прийом зі своїми проблемами та зі скаргами на бездіяльність чи свавілля окремих чиновників. Та найбільша моя подяка тим, хто виступив з ініціативами щодо відродження Ірпеня та зробив свій внесок у нашу спільну справу".

З електронною презентацією звіту можна ознайомитися на офіційному сайті Ірпінської міської ради - www.imr.gov.ua - та у групі міськради в соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, позачергові вибори міського голови Ірпеня відбулися 26 жовтня 2014 року, за кандидатуру Володимира Карплюка проголосували 31,6% виборців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції