Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мер Івано-Франківська заявив, що геї не можуть бути патріотами: патріот - це християнин

За його переконаннями, рухатися у Європу можна, не відступаючи від традиційних сімейних цінностей.

У середу, 23 березня, в Івано-Франківську відбувся "Марш за життя та сімейні цінності" та віче, на якому виступив міський голова Руслан Марцінків із гучною заявою щодо геїв.

Як пише місцеве видання "Курс",  Марцінків у своєму виступі розміркував, чи можуть геї бути патріотами.

"Перед виборами мене в ефірі "1+1" запитали: чи може бути гей патріотом? Я сказав, що ні. Патріотом може бути тільки християнин, справжній патріот – той, хто вірить в Бога", – заявив мер.

За його переконаннями, рухатися у Європу можна, не відступаючи від традиційних сімейних цінностей.

"Наші опоненти дорікають, що нібито Європа інша, але я нещодавно був у Польщі. У Польщі, яка є успішною європейською країною, яка зробила величезний прорив, діє закон про заборону абортів", – сказав Марцінків.

Нагадаємо, що раніше у Львові зірвався "Фестиваль рівності", який планувала провести ЛГБТ-спільнота. Захід довелося припинити через повідомлення про замінування готелю, де зібралися представники нетрадиційної орієнтації та їхні прихильники. Учасників фестивалю евакуювали.  Зазначається, що представники ЛГБТ-спільноти планували провести на проспекті Свободи гру-квест.

Однак, туди ж обіцяли прийти і представники радикальних організацій, які погрожували розправитися із прибічниками нетрадиційної сексуальної орієнтаці

Залиште свій коментар

Вибір редакції