Мер Львова після двох нападів залишився з розбитою губою

Дата публікації
Перегляди
3772
Мер Львова після двох нападів залишився з розбитою губою

У Садового трохи розбита губа - каже, допомогла гарна спортивна форма / ZAXID.NET

Нападника вже затримали, однак він відмовляється давати свідчення.

У Львові затримали 32-річного чоловіка, якого мер Львова Андрій Садовий упізнав як нападника, повідомляє кореспондент ТСН.

Меру влаштували очну ставку з підозрюваним. Садовий у 32-річному львів'янині упізнав нападника.

Проте затриманий свідчень не дає, посилаючись на 63 статтю Конституції – про те, що особа не несе відповідальності за відмову давати свідчення або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів.

Тож мотиви його нападу на мера поки невідомі. Сам Садовий не має припущень щодо того, хто міг організувати напад і для чого. Каже, завжди є хтось незадоволений його діями.  

За напад на мера львів’янові загрожує 5 років в’язниці

За напад на мера львів’янові загрожує 5 років в’язниці

Після двох нападів у Садового розбита губа, однак це ледь помітно. Він пояснює, що не зазнав більших травм завдяки своїй гарній фізичній формі.

"Дякуючи тому, що я займаюся спортом, нормальна спортивна форма, його дії не спричинили тої шкоди, на яку напевно ця людина розраховувала і перший раз, і другий раз", - зазначив мер.

Нагадаємо, у суботу ввечері один і той самий чоловік двічі нападав на мера Львова з різницею у кілька годин. Першого разу він підбіг і ударив Андрія Садового в обличчя, другий раз завдав удару ногою у спину. Повторний напад відбувся на очах у правоохоронців у цивільному, які одразу затримали нападника.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Наступна публікація