Меркель, Макрон і Зеленський закликали Росію відвести війська від кордону України

Меркель, Макрон і Зеленський закликали Росію відвести війська від кордону України

Фото: ТСН.ua

Відповідну заяву опублікували за підсумками перемовин Зеленського з Макроном і Меркель.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон і президент України Володимир Зеленський закликали Росію відвести війська від кордону з Україною і незаконно анексованого Криму.

Про це йдеться в заяві на сайті німецького уряду за підсумками тристоронніх переговорів щодо питання загострення на сході України. 

"Канцлерка, президент Макрон і президент Зеленський обговорили, зокрема, ситуацію з безпекою на українсько-російському кордоні і на сході України. Вони розділили занепокоєння з приводу зростання російських військ на кордоні з Україною і в незаконно анексованому Криму. Вони закликали до відведення цих підкріплень з метою деескалації ситуації", - йдеться в заяві.

Канцлерка Німеччини і президент Франції підкреслили свою підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Вони наголосили на необхідності повного виконання Мінських домовленостей з обох сторін і заявили про готовність Німеччини і Франції продовжити співпрацю в "нормандському форматі".

Нагадаємо, 16 квітня президент України Володимир Зеленський обговорив із французьким колегою Еммануелем Макроном і канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель загострення на Донбасі та стягування російських військ до кордонів України та в окупований Крим. Зеленський уточнив, що "було дві частини нашої зустрічі". Спочатку він переговорив із Макроном, а потім підключилась і була на зв’язку Меркель.

Новини світу: у Парижі вже понад 2,5 години триває зустріч між Зеленським, Макроном та Меркель

Новини світу: у Парижі вже понад 2,5 години триває зустріч між Зеленським, Макроном та Меркель

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація