Меркель наголосила на схваленні механізму призупинення безвізового режиму

Німеччина не буде протистояти введенню безвізового режиму для країн.

Крім ухвалення безвізового режиму для Грузії і України, Європейський Союз має схвалити механізм його призупинення.

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Вона додала, що безвізовий режим для Грузії буде незабаром затверджено.

"Ключовим є питання механізму призупинки безвізового режиму", - наголосила Меркель. Ця умова стосується і України.

На думку Меркель, можливістю послаблення візового режиму для Грузії могло б стати якнайшвидше ухвалення Європарламентом механізму призупинки безвізового режиму.

Також вона зауважила, що Німеччина не буде протистояти введенню безвізового для країн, які, за оцінками Єврокомісії, були визнані такими, що виконали умови візової лібералізації.

Нагадаємо, країни Європейського союзу відклали схвалення рішення щодо надання безвізового режиму для України, Грузії та Косова до вересня 2016 року. Комітет постійних представників країн ЄС на своєму засіданні в середу не зміг дійти одностайної згоди щодо цього питання. 

Начебто надання безвізового режиму гальмується через Німеччину, яка висловлює занепокоєння щодо грузинських організованих злочинних угруповань. Італія та Франція закликають дочекатися схвалення загального механізму призупинення безвізового режиму. Є також країни, які не хочуть приймати рішення щодо безвізового режиму для України, Грузії та Косова до того, поки не буде розглянуто запровадження відповідного режиму для Туреччини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: