Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меркель назвала найскладніше випробування протягом свого правління

Ангела Меркель займає посаду канцлера Німеччини з листопада 2005 року.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що міграційна криза в Європі стала найскладнішим випробуванням за десять років її правління.

При цьому вона вважає правильними заходи, які були вжиті для вирішення питання з біженцями.

Канцлер також заявила, що у неї немає "плану Б" щодо подолання міграційної кризи. Меркель підкреслила, що для вирішення цієї проблеми необхідний час.

"Це важкий шлях. Це дуже важлива фаза в нашій історії", — заявила вона. Канцлер уточнила, що одностороннє закриття кордону не вирішить проблему.

Ангела Меркель займає посаду канцлера Німеччини з листопада 2005 року. У січні поточного року повідомлялося, що рейтинг політика пішов вниз з початку європейської міграційної кризи.

Нагадаємо, що в 2015 році в Євросоюзі вибухнула криза через наплив переселенців. Найбільше мігрантів прибуває з Сирії, де з 2011 року триває громадянська війна.

Додамо, за прогнозом Міжнародної організації з міграції в 2016 році до Європи прибуде ще один мільйон біженців. У той же час Берлін і Анкара можуть залучити до НАТО боротьбі з незаконними перевізниками мігрантів в Європу. Політики хочуть, щоб НАТО боролося з нелегальними перевізниками біженців в Егейському морі і патрулювали турецьке узбережжя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції