Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Мертві душі" у списках та набиті пенсіонерами автобуси. Порушення на виборах у Кривому Розі

Спостерігачі фіксують факти підкупу виборців. 

На позачергових виборах мера у Кривому Розі фіксують нові порушення – у списках вказані прізвища померлих людей, а літніх  людей організовано підвозять на дільниці.

Про масове підвезення пенсіонерів повідомляють одразу декілька джерел. Так, активісти громадського руху "Опора" заскочили маршрутний автобус із людьми Тернівському районі міста (ДВК 121723). На камери одна із жінок заявила, що підвезення здійснює ПАТ "Північтранс" на замовлення Криворізької міської організації ветеранів.

Натомість  спостерігачі від партії "УКРОП" спільно із представниками "Опори" зафіксували факт видачі грошей за голосування біля дільниці № 121627 в мікрорайоні Інгулець. Про це повідомила прес-секретар УКРОПу Євгенія Кравчук.

 

Nikolay Kolesnik, кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу, висунутий міським осередком УКРОПу, проголосував на п...

Опубликовано Yevheniya Kravchuk 27 марта 2016 г.

Натомість за даними  видання 0564.ua на виборчій дільниці, розташованій в школі №60 по вулиці, Української, виборці голосували на позачергових виборах міського голови, виявили в списках прізвища давно померлих криворіжців. 

Нагадаємо, що сьогодні проходять позачергові вибори мера Кривого Рогу, а також перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад 10 об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів у 9 областях України.

У позачергових виборах на посаду Криворізького міського голови беруть участь 15 кандидатів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції